cdlxxvi 21.10.07, 22:57 PO wygrywa, dzicz poza parlamentem. Żyć, nie umierać! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: piter Re: Jest! IP: *.net.upc.cz 21.10.07, 23:10 Oby nie unieważnili wyborów tylko. Wyniki super!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cdlxxvi Właśnie skończyły się wybory... 21.10.07, 23:16 ... a jakiś wściekły kurdupel bredzi o mordercy ks. Popiełuszki. Co on pali? Odpowiedz Link Zgłoś
eurokicior Re: Właśnie skończyły się wybory... 21.10.07, 23:49 zawsze wiedziałem że to człowiek bez klasy ale nie sądziłem że aż tak Odpowiedz Link Zgłoś
cdlxxvi Re: Właśnie skończyły się wybory... 22.10.07, 10:59 > zawsze wiedziałem że to człowiek bez klasy ale nie sądziłem że aż > tak Ja się nie dziwię w ogóle i moja opinia o Klamczyńskim się nie pogorszyla (o ile w ogóle może się pogorszyć) - osiągnąl dno, zero, koniec, jakkolwiek to nazwać, mianując kryminalistę wicepremierem. Potem już nic mnie z jego strony nie zaskoczylo i raczej już nie zaskoczy. Klasa i ta kreatura to dwa bieguny i, że się Kiplingiem podeprę, "never the twain shall meet". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Właśnie skończyły się wybory... IP: *.l3.c3.dsl.pol.co.uk 22.10.07, 14:53 Zajebisty obiektywizm zajebistego moderatora. Robic sticky temat o zwyciestwie PO (gratulacje tak czy inaczej) i po raz setnyktorys najezdzac na Kaczynskich. Zapomnieliscie o Ojcu Rydzyku i cyklistach. Ciekawe czy taki sam temat by powstal, gdyby wygral PiS. Zalosne... Moze to dlatego ten dzial stal sie jednym z najnudniejszych i najbardziej niepotrzebnych na forum "Gazety"? Odpowiedz Link Zgłoś
izi_lajf Re: Właśnie skończyły się wybory... 22.10.07, 20:52 Temat "Jest" może oznaczać - Zakończenie ciszy wyborczej i pojawienie się wyników głosowania, w taki sposób ja to odebralem. A że autor głosował akurat na PO, to należy uszanować bo to są jego poglądy. Gdybyś napisał że szkoda że Kaczyński przegrał to również uszanujemy i można by coś podyskutować a ty Polak (wielki) dałeś właśnie dowód swojego prostactwa. Odpowiedz Link Zgłoś
cdlxxvi Dobra wiadomość nr 2 21.10.07, 23:34 Jeśli potwierdzi się wynik Ligi Pozbawionej Rozumu i Chamoobory, to znaczy, że nie tylko nie będzie ich w sejmie, ale i nie dostaną państwowej subwencji. No wieczór cudów normalnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
eurokicior Re: Dobra wiadomość nr 2 21.10.07, 23:50 może byc różnie bo sa w granicy błędu statystycznego Odpowiedz Link Zgłoś
izi_lajf Re: Dobra wiadomość nr 2 22.10.07, 00:41 eurokicior napisał: > zawsze wiedziałem że to człowiek bez klasy ale nie sądziłem że aż tak Tak, mnie to również ruszyło, narcyz tymi wypowiedziami udowodnił że nie jest nic wart. Odpowiedz Link Zgłoś
mimbla.londyn Re: Dobra wiadomość nr 2 22.10.07, 09:05 Ludzie ,jakie uniewaznienie wyborow?? O czym Wy mowicie? Blizsze informacje prosze,ja sobie nie zycze 2 dzien sie denerwowac i to polityka! ;))) ****************************************************** Kto nie idzie na wybory,ten glosuje na kaczory. GLOSUJ! Londyn 20.10.07 Kto nie poszedl na wybory,ten glosowal na kaczory! Londyn 21.10.07 ... i przegral! Londyn 22.10.07 Odpowiedz Link Zgłoś
cdlxxvi Potwierdza się! 22.10.07, 11:02 Wg tego, co podaje PKW, caly ten cyrk będzie poza dotacjami, nie mówiąc o byciu poza parlamentem. Cu-dow-nie! Odpowiedz Link Zgłoś
artemisia_gentileschi Re: Jest! 22.10.07, 10:06 cdlxxvi napisał: > dzicz poza parlamentem. I to mnie faktycznie uszczesliwilo:))) Odpowiedz Link Zgłoś
xiv Mój komentarz POwyborczy :) 22.10.07, 12:43 www.londyn.org.uk/blog/xiv/cyrk-odjechal-zostal-tramp Odpowiedz Link Zgłoś
aznar33 Re: Jest! 23.10.07, 11:14 > dzicz poza parlamentem. Też się ucieszyłem na początku, ale potem przyszła odrobina refleksji, jak przypomniałem sobie niedawno występującego w Wiadomościach Niesiołowskiego, który reprezentował tym razem... PO. Nie ma lekko - g. jest niezatapialne. Pytanie tylko gdzie wypłynie. Odpowiedz Link Zgłoś
cdlxxvi Re: Jest! 23.10.07, 11:29 Niesiol to akurat w moim odczuciu dość przyjemny folklor - kolorowy, ostry, inteligentny, a w ostatnich latach bez niebezpiecznych pomyslów. Przeszkadzaloby mi, gdyby ktoś taki pelnil funkcje rządowe - jako szeregowego posla wolę Niesiolowskiego od Leppera... Odpowiedz Link Zgłoś
aznar33 Re: Jest! 23.10.07, 12:09 > Niesiol to akurat w moim odczuciu dość przyjemny folklor - >kolorowy, ostry, inteligentny, a w ostatnich latach bez > niebezpiecznych pomyslów. Przykro mi, ale moje odczucia są zupełnie odmienne. Dla mnie to osobnik o inteligencji poniżej przeciętnej, a akurat tej poprzeczki w naszym narodzie nie ustawiam zbyt wysoko. Niskie IQ akurat jest jak najbardziej akceptowalne i byłbym w stanie je ścierpieć, natomiast jego fanatyzm religijny jest dla mnie najgorszym zagrożeniem. Dryfowanie Polski w kierunku państwa wyznaniowego w ciągu ostatnich lat jest moim największym zmartwieniem i jednocześnie powodem poczucia alienacji. Daleki też jestem od bagatelizowania zjawiska. Lepper był bagatelizowany o proszę co z tego wyszło. Ja dawno obstawiałem, że zostanie ministrem, obawiałem się nawet zobaczyć go w charakterze premiera. Na szczęście moje czarnowidztwo nie sprawdziło się do końca. Dlatego do wyniku wyborów podchodzę z umiarkowanym, aczkolwiek jednak optymizmem. Pożyjemy, zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś