21.10.07, 22:57
PO wygrywa, dzicz poza parlamentem.
Żyć, nie umierać!
Obserwuj wątek
    • Gość: piter Re: Jest! IP: *.net.upc.cz 21.10.07, 23:10
      Oby nie unieważnili wyborów tylko. Wyniki super!!!!
      • cdlxxvi Właśnie skończyły się wybory... 21.10.07, 23:16
        ... a jakiś wściekły kurdupel bredzi o mordercy ks. Popiełuszki.

        Co on pali?
        • eurokicior Re: Właśnie skończyły się wybory... 21.10.07, 23:49
          zawsze wiedziałem że to człowiek bez klasy ale nie sądziłem że aż tak
          • cdlxxvi Re: Właśnie skończyły się wybory... 22.10.07, 10:59
            > zawsze wiedziałem że to człowiek bez klasy ale nie sądziłem że aż
            > tak

            Ja się nie dziwię w ogóle i moja opinia o Klamczyńskim się nie pogorszyla (o ile
            w ogóle może się pogorszyć) - osiągnąl dno, zero, koniec, jakkolwiek to nazwać,
            mianując kryminalistę wicepremierem. Potem już nic mnie z jego strony nie
            zaskoczylo i raczej już nie zaskoczy. Klasa i ta kreatura to dwa bieguny i, że
            się Kiplingiem podeprę, "never the twain shall meet".
          • Gość: Polak Re: Właśnie skończyły się wybory... IP: *.l3.c3.dsl.pol.co.uk 22.10.07, 14:53
            Zajebisty obiektywizm zajebistego moderatora.
            Robic sticky temat o zwyciestwie PO (gratulacje tak czy inaczej) i po raz
            setnyktorys najezdzac na Kaczynskich. Zapomnieliscie o Ojcu Rydzyku i cyklistach.
            Ciekawe czy taki sam temat by powstal, gdyby wygral PiS.
            Zalosne...

            Moze to dlatego ten dzial stal sie jednym z najnudniejszych i najbardziej
            niepotrzebnych na forum "Gazety"?

            • izi_lajf Re: Właśnie skończyły się wybory... 22.10.07, 20:52
              Temat "Jest" może oznaczać -
              Zakończenie ciszy wyborczej i pojawienie się wyników głosowania, w
              taki sposób ja to odebralem.
              A że autor głosował akurat na PO, to należy uszanować bo to są jego
              poglądy.

              Gdybyś napisał że szkoda że Kaczyński przegrał to również uszanujemy
              i można by coś podyskutować a ty Polak (wielki) dałeś właśnie dowód
              swojego prostactwa.
    • cdlxxvi Dobra wiadomość nr 2 21.10.07, 23:34
      Jeśli potwierdzi się wynik Ligi Pozbawionej Rozumu i Chamoobory, to
      znaczy, że nie tylko nie będzie ich w sejmie, ale i nie dostaną
      państwowej subwencji.

      No wieczór cudów normalnie :)
      • eurokicior Re: Dobra wiadomość nr 2 21.10.07, 23:50
        może byc różnie bo sa w granicy błędu statystycznego
        • izi_lajf Re: Dobra wiadomość nr 2 22.10.07, 00:41
          eurokicior napisał:

          > zawsze wiedziałem że to człowiek bez klasy ale nie sądziłem że aż
          tak

          Tak, mnie to również ruszyło, narcyz tymi wypowiedziami udowodnił
          że nie jest nic wart.
          • mimbla.londyn Re: Dobra wiadomość nr 2 22.10.07, 09:05
            Ludzie ,jakie uniewaznienie wyborow?? O czym Wy mowicie? Blizsze
            informacje prosze,ja sobie nie zycze 2 dzien sie denerwowac i to
            polityka! ;)))


            ******************************************************
            Kto nie idzie na wybory,ten glosuje na kaczory.
            GLOSUJ!
            Londyn 20.10.07

            Kto nie poszedl na wybory,ten glosowal na kaczory!
            Londyn 21.10.07

            ... i przegral!
            Londyn 22.10.07
      • cdlxxvi Potwierdza się! 22.10.07, 11:02
        Wg tego, co podaje PKW, caly ten cyrk będzie poza dotacjami, nie mówiąc o byciu
        poza parlamentem. Cu-dow-nie!
    • artemisia_gentileschi Re: Jest! 22.10.07, 10:06
      cdlxxvi napisał:

      > dzicz poza parlamentem.

      I to mnie faktycznie uszczesliwilo:)))
    • xiv Mój komentarz POwyborczy :) 22.10.07, 12:43

      www.londyn.org.uk/blog/xiv/cyrk-odjechal-zostal-tramp
    • aznar33 Re: Jest! 23.10.07, 11:14
      > dzicz poza parlamentem.

      Też się ucieszyłem na początku, ale potem przyszła odrobina refleksji, jak
      przypomniałem sobie niedawno występującego w Wiadomościach Niesiołowskiego,
      który reprezentował tym razem... PO.

      Nie ma lekko - g. jest niezatapialne. Pytanie tylko gdzie wypłynie.
      • cdlxxvi Re: Jest! 23.10.07, 11:29
        Niesiol to akurat w moim odczuciu dość przyjemny folklor - kolorowy, ostry,
        inteligentny, a w ostatnich latach bez niebezpiecznych pomyslów.
        Przeszkadzaloby mi, gdyby ktoś taki pelnil funkcje rządowe - jako szeregowego
        posla wolę Niesiolowskiego od Leppera...
        • aznar33 Re: Jest! 23.10.07, 12:09
          > Niesiol to akurat w moim odczuciu dość przyjemny folklor - >kolorowy, ostry,
          inteligentny, a w ostatnich latach bez
          > niebezpiecznych pomyslów.


          Przykro mi, ale moje odczucia są zupełnie odmienne. Dla mnie to osobnik o
          inteligencji poniżej przeciętnej, a akurat tej poprzeczki w naszym narodzie nie
          ustawiam zbyt wysoko. Niskie IQ akurat jest jak najbardziej akceptowalne i
          byłbym w stanie je ścierpieć, natomiast jego fanatyzm religijny jest dla mnie
          najgorszym zagrożeniem. Dryfowanie Polski w kierunku państwa wyznaniowego w
          ciągu ostatnich lat jest moim największym zmartwieniem i jednocześnie powodem
          poczucia alienacji.

          Daleki też jestem od bagatelizowania zjawiska. Lepper był bagatelizowany o
          proszę co z tego wyszło. Ja dawno obstawiałem, że zostanie ministrem, obawiałem
          się nawet zobaczyć go w charakterze premiera. Na szczęście moje czarnowidztwo
          nie sprawdziło się do końca.

          Dlatego do wyniku wyborów podchodzę z umiarkowanym, aczkolwiek jednak
          optymizmem. Pożyjemy, zobaczymy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka