Gość: Ania IP: *.csk.pl 07.12.07, 14:04 a w związku z tym że obniżają stopy w Anglii ma nadal spadać dobrze że nie trzymałam oszczędności w funtach tylko zawsze zamienialam na złotóki ale boli jak się idzie do kantoru Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ktos a jakie to ma znaczenie?? IP: *.lutn.cable.ntl.com 07.12.07, 14:34 po co Ci złotowki?? tutaj kupisz wszystko taniej i zwykle lepszej jakosci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: un homme Re: a jakie to ma znaczenie?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.07, 15:54 niekoiecznie...po za tym nie ma jak polskie jadełko... Odpowiedz Link Zgłoś