Dodaj do ulubionych

Z Nowym Rokiem 2010

IP: *.chello.pl 06.01.10, 14:31

życzę wszytskim forumowiczom - i dłużnikom i wierzycielom -
kierowania się zdrowym rozsądkiem w przypadku procedur
windykacyjnych.
Tym pierwszym życzę oby nie dawali się nabijać w butelkę cwanym
pseudowindykatorom a tym drugim życzę łapania jak najbardziej
naiwnych dłużników, którzy dadzą się ładować na tanie i żałosne
chwyty.

Powodzenia w 2010 roku.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka