Gość: denimek
IP: *.chello.pl
06.01.10, 14:31
życzę wszytskim forumowiczom - i dłużnikom i wierzycielom -
kierowania się zdrowym rozsądkiem w przypadku procedur
windykacyjnych.
Tym pierwszym życzę oby nie dawali się nabijać w butelkę cwanym
pseudowindykatorom a tym drugim życzę łapania jak najbardziej
naiwnych dłużników, którzy dadzą się ładować na tanie i żałosne
chwyty.
Powodzenia w 2010 roku.