Gość: sławek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
09.03.13, 22:34
Właśnie dostałem od komornika pismo, że mam do zapłaty dług na rzecz Plusa z którym nigdy nie podpisywałem umowy. Podobno dług powstał w 2004 roku. Firma Presco powiadomiła mnie o wszczęciu egzekucji dopiero w 2013 r.. Prawdopodobnie cała korespondencja była wysyłana na nieaktualny adres. Do pierwszej połowy roku 2004 mieszkałem w Łodzi, od drugiej połowy wyprowadziłem się poza Łódź. Złożyłem zawiadomienie na policję o przestępstwie w postaci oszustwa i tam dowiedziałem się dopiero kiedy powstał dług i komu jestem winien. Całe te działanie e- Sądu i firmy Presco to szemrana sprawa.