Dodaj do ulubionych

bezskuteczność egzekucji

29.08.17, 19:26
"Postępowanie egzekucyjne w niniejszej sprawie zostało ZAKONCZONE z postanowieniem z dn..... z uwagi na bezskutecznosc egzekucji".Co to oznacza dla dluznika.
Obserwuj wątek
        • zoil44elwer Re: bezskuteczność egzekucji 06.09.17, 13:47
          Gość portalu: marian paździoch napisał(a):

> oznacza to możliwość negocjacji z wierzycielem na temat korzystnej ugody, skoro
          > on już wie że komornik jest bezsilny :)
          Negocjacje z wierzycielem?
          Aqricole [d Lucas Bank] przysłał mi w 2006 kartę bankomatową.Aktywowałem ją i zapomniałem o jej .....życiu.W 2O12 dostaję pismo z ZUS że na podstawie wyroku Sądu-e Lublin-Zachód{koszty sądowe i adwokackie 1200}będą mi zabierać 25 % z emerytury brutto.Po 5-letniejegzekucji komorniczej w 2017 dostaję pismo od NOWEGO KOMORNIKA że mam nowego wierzyciela który żąda 4500 lkoszty sądowe i adwokackie[600+200)!Z wątpliwej kwot y 900[2006]po splacie ponad 4 tys zostało mi długu......5500 do zapłaty w ciągu...7 dni.
          Handelka bronią,dilerka narkotykowa to pryszcz dla handlu długami.Szeryf ZBiG Z[O].....SZCZELA!
    • paauulaa44 Re: bezskuteczność egzekucji 01.09.17, 10:55
      Ze względu na nieusuwalność przeszkody w postępowaniu egzekucyjnym, ale także ze względu na długotrwałość zawieszenia, umorzenie egzekucji oznacza zakończenie postępowania bez zaspokojenia wierzyciela w całości lub w części. Umorzenie egzekucji nie oznacza, że dług również został umorzony, czyli go po prostu nie ma. Komornik umarza postępowanie uznając, że nie ma możliwości wyegzekwowania odpowiednich należności. Przez cały okres przedawnienia konkretnej należności dłużnik pozostaje dłużnikiem, czyli musi spłacić swoje zobowiązanie wobec wierzyciela, który może podczas tego terminu upomnieć się o swoje pieniądze lub inną należność. Umorzenie postępowania oznacza zakończenie postępowania bez zaspokojenia żądania wierzyciela oraz uchylenie dokonanych w toku czynności egzekucyjnych. Jendak mimo umorzenia wierzyciel może wszcząć ponowną egzekucję, chyba że egzekucja jest niedopuszczalna.

_____

Zwrot podatku z Niemiec Wrocław

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka