Gość: darek
IP: *.crowley.pl
13.02.08, 15:52
Zakupiłem 4 opony.Po wyważeniu biły.Myślę pojeździ-wyważę i OK.A tu nic 3
wyważania i bije.Sprzedający chce abym na własny koszt odesłał je do
importera.Czy to nie jest jakaś mina?Opony oczywiście jeżdżą więc towar jest
używany.