asika55
15.02.08, 12:48
Witam,w dniu 6.02.08odebralam komputer z serwisu i taka sama usterka
pojawila sie znowu,w dniu 9.02.08 zlozylem w mm pismo o nie zgodnosc
towaru ponieaz pierwsz usterka wystapila w dniu10.08.2006 wtedy
serwis stwierdzil barka usterki,nie czeba bylo dlugo czekac 20.09.06
znowu pojewila sie usterka ta sama wrocil z sewisu wymiana
dysku.Potem byl jeszcze z 2 razy ostatni raz w dniu 24.01.08 i tez
nie stwierdzono usterki,dzisiaj otrzymalem odpowidz od mm ze
powinienem poinformowac sprzedawce danego produktu w ciagu 2mc od
stwierdzenia niezgodnosci. Poinformowanie sprzedawcy nastapilo 1.5
roku od stwierdzenia niezgodnosci co umozliwia uznanie reklamacji za
zasadna.Prosze o pomoc bo nie mam juz sily z tym sklepem.