Dodaj do ulubionych

Problemy z Media markt

15.02.08, 12:48
Witam,w dniu 6.02.08odebralam komputer z serwisu i taka sama usterka
pojawila sie znowu,w dniu 9.02.08 zlozylem w mm pismo o nie zgodnosc
towaru ponieaz pierwsz usterka wystapila w dniu10.08.2006 wtedy
serwis stwierdzil barka usterki,nie czeba bylo dlugo czekac 20.09.06
znowu pojewila sie usterka ta sama wrocil z sewisu wymiana
dysku.Potem byl jeszcze z 2 razy ostatni raz w dniu 24.01.08 i tez
nie stwierdzono usterki,dzisiaj otrzymalem odpowidz od mm ze
powinienem poinformowac sprzedawce danego produktu w ciagu 2mc od
stwierdzenia niezgodnosci. Poinformowanie sprzedawcy nastapilo 1.5
roku od stwierdzenia niezgodnosci co umozliwia uznanie reklamacji za
zasadna.Prosze o pomoc bo nie mam juz sily z tym sklepem.
Obserwuj wątek
    • fleshless Re: Problemy z Media markt 17.02.08, 00:37
      Jeżeli poinformowanie sprzedawcy o stwierdzeniu niezgodności nastąpiło w okresie dłuższym niż 2 miesiące od jej stwierdzenia, obrona sklepu podnoszczącego taki właśnie zarzut będzie skuteczna.

      Jeżeli konsument słada reklamację do sprzedawcy i wskazuje, że niezgodność stwierdził półtora roku wcześniej, to potem może być tylko szach - mat.

      art 9 ust. 1 ustawy z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 141, poz. 1176)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka