IP: *.proxy.aol.com 22.09.04, 16:04
Czy ktokolwiek zajrzał na linki z free clip art? Ileż tam możliwości!!!
www.google.com/search?hl=en&ie=ISO-8859-1&q=free+clip+art&btnG=Google+Search
Obserwuj wątek
    • Gość: Ampolion Re: Logo? IP: *.proxy.aol.com 22.09.04, 16:34
      Najlepiej zaprojektować kilka do wyboru indywidualnych kuchciarzy. Chciałbym
      też mieć wybór "smiling faces" do właczenia do mejlów, a jeśli można to i
      postów.
    • Gość: Pichciarz Re: Logo? Czy ma być obowiązkowe? IP: *.proxy.aol.com 22.09.04, 16:40
      Czy to ma włazić na każdy post? Pojawiać się z otwarciem KUCHNI? Czy można
      będzie bezlogowo czytać/pisać?
    • Gość: lomas Re: Logo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 17:16
      To mi się podoba, tam jest naprawdę duży wybór i już gotowe :)
      Ale czy to ma być logo dołączane do naszych postów? Myślałam ze to ma byc
      naklejka na autko-jak ta tajemnicza ryba :)
    • Gość: lomas ten precel :) jest boski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 17:21
      www.1clipart.com/1clipart.cfm?p=Food/Deserts&page=1&max=3&CFID=6449400&CFTOKEN=58310971
      • Gość: lomas albo ciasteczko owsiane ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 17:23
        www.1clipart.com/1clipart.cfm?p=Food/Deserts&page=2&max=3
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka