Dodaj do ulubionych

Pierniczki witrażowe

IP: 195.245.213.* 06.12.05, 12:13
Wiem, że był ten temat w roku ubiegłym.Przegladałam forum i bardzo mi się
podobały. Piekłyście w tym roku ?
Obserwuj wątek
    • jacek1f tu sa i nie piekłam:-) 06.12.05, 12:18
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=18410970&a=20694605
    • Gość: dana Re: Pierniczki witrażowe IP: 195.245.213.* 06.12.05, 12:21
      Dzięki, przeglądałam ten link dokładnie ale chodzi mi o nowe doświadczenia w
      tym temacie.
      • jacek1f nooo to do Dziuuni z pytaniami:-) n/t 06.12.05, 12:46

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka