Gość: Dana IP: 195.245.213.* 06.12.05, 12:13 Wiem, że był ten temat w roku ubiegłym.Przegladałam forum i bardzo mi się podobały. Piekłyście w tym roku ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jacek1f tu sa i nie piekłam:-) 06.12.05, 12:18 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=18410970&a=20694605 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dana Re: Pierniczki witrażowe IP: 195.245.213.* 06.12.05, 12:21 Dzięki, przeglądałam ten link dokładnie ale chodzi mi o nowe doświadczenia w tym temacie. Odpowiedz Link Zgłoś