Dodaj do ulubionych

Lisboa Avenue

IP: *.agora.pl 17.10.07, 10:02
Słyszeliście o takiej kapeli? Grają własną muzę mieszającą rocka z
etno i jazzem, i z tego, co wiem, juz w następną sobotę, 27.10, w
Teatrze Małym w Wa-wie, będą mieli koncert promocyjny najnowwszej
płyty - Lisboa Avenue. Nie weim, jak Wy, ja będę na pewno!!! smile
Można sobie coś o nich poczytać i posłuchać ich na
www.myspace.com/stilospace
Pa!
Obserwuj wątek
    • Gość: Rybka Re: Lisboa Avenue IP: *.agora.pl 17.10.07, 10:02
      łał! Super! Znam ich. Będę!
      • Gość: Ziomus Re: Lisboa Avenue IP: *.agora.pl 17.10.07, 10:06
        Hej, to podobno straszni kaszaniarze! To jak to w końcu jest?
        • Gość: Franck Re: Lisboa Avenue IP: *.agora.pl 17.10.07, 10:10
          Podobno lubią skandale, może o to chodzi?
          • Gość: Ags Re: Lisboa Avenue IP: *.agora.pl 17.10.07, 10:11
            Skandale? Chyba pomyliłeś ich z jakimś innym zespołem. Oni po prostu
            graja dobrą muzykę. Zamykasz oczy i odpływasz. O to w sumie chodzi,
            według mnie w sztuce. Pozdrawiam Ags
    • Gość: karbido Re: Lisboa Avenue IP: *.agora.pl 17.10.07, 13:07
      Widziałem Stilo na premierze ich poprzedniej płyty, też w Teatrze
      Małym, dwa lata temu, i byli niesamowici. Pomagała im wtedy Mariana
      Sadowska. Cikawe, czy teraz tez będzie jakis gośc???
    • Gość: jonia Re: Lisboa Avenue IP: *.agora.pl 17.10.07, 14:22
      Swoją droga super nazwa Lisboa Avenue. Prawda?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka