Słyszeliście o takiej kapeli? Grają własną muzę mieszającą rocka z
etno i jazzem, i z tego, co wiem, juz w następną sobotę, 27.10, w
Teatrze Małym w Wa-wie, będą mieli koncert promocyjny najnowwszej
płyty - Lisboa Avenue. Nie weim, jak Wy, ja będę na pewno!!!
Można sobie coś o nich poczytać i posłuchać ich na
www.myspace.com/stilospace
Pa!