Gość: Pelka IP: *.milczanska.net 30.12.09, 20:02 Witam. Nie wiem gdzie zgłosić błąd na bloxie. Otóż blog Manageria przekierowuje na MSN. Czy ktoś może coś zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ols Re: Manageria - błąd 30.12.09, 21:01 Myślę, że ten błąd to efekt jakichś eksperymentów autorów bloga - najprościej odezwać się do nich (manageria@gazeta.pl). Odpowiedz Link Zgłoś