Dodaj do ulubionych

Manageria - błąd

IP: *.milczanska.net 30.12.09, 20:02
Witam. Nie wiem gdzie zgłosić błąd na bloxie. Otóż blog Manageria
przekierowuje na MSN. Czy ktoś może coś zrobić?
Obserwuj wątek
    • ols Re: Manageria - błąd 30.12.09, 21:01
      Myślę, że ten błąd to efekt jakichś eksperymentów autorów bloga - najprościej odezwać się do nich (manageria@gazeta.pl).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka