smcalfa 24.01.11, 11:06 Zauważyłem u siebie wejścia z blogu cookiecontainer.blox.pl/, który nie istnieje. Czy ktoś może wyjaśnić co to za dziwo? --- dysonans.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chiara76 Re: wejścia z cookiecontainer 24.01.11, 11:23 o, też je masz? Ja w ogóle w ostatnich dniach mam wejścia z blogów obcojęzycznych, z których raczej nie sądzę, żebym miała mieć. I ze stron medycznych lub reklamujących to i owo... Odpowiedz Link Zgłoś
elpanda Re: wejścia z cookiecontainer 24.01.11, 11:31 witaj, z jakiego licznika korzystasz? możliwe, że taki blog po prostu istniał i przestał, natomiast w międzyczasie miał wejście z 'pomarańczowego okienka'. pozdrawiam, panda Odpowiedz Link Zgłoś
mpieck Re: wejścia z cookiecontainer 24.01.11, 19:15 To jest specjalny adres używany do obsługi naszego bloxowego bocznego okienka z polecanym blogami. Jeśli masz taki adres w statystykach, to znaczy że ktoś trafił na twój blog klikając właśnie w link znajdujący się w tym okienku. Odpowiedz Link Zgłoś