Dodaj do ulubionych

wejścia z cookiecontainer

24.01.11, 11:06
Zauważyłem u siebie wejścia z blogu cookiecontainer.blox.pl/, który nie istnieje. Czy ktoś może wyjaśnić co to za dziwo?

---
dysonans.blox.pl/html
Obserwuj wątek
    • chiara76 Re: wejścia z cookiecontainer 24.01.11, 11:23
      o, też je masz?
      Ja w ogóle w ostatnich dniach mam wejścia z blogów obcojęzycznych, z których raczej nie sądzę, żebym miała mieć. I ze stron medycznych lub reklamujących to i owo...
    • elpanda Re: wejścia z cookiecontainer 24.01.11, 11:31
      witaj,
      z jakiego licznika korzystasz? możliwe, że taki blog po prostu istniał i przestał, natomiast w międzyczasie miał wejście z 'pomarańczowego okienka'.
      pozdrawiam, panda
    • mpieck Re: wejścia z cookiecontainer 24.01.11, 19:15
      To jest specjalny adres używany do obsługi naszego bloxowego bocznego okienka z polecanym blogami. Jeśli masz taki adres w statystykach, to znaczy że ktoś trafił na twój blog klikając właśnie w link znajdujący się w tym okienku.
      • chiara76 Re: wejścia z cookiecontainer 25.01.11, 11:46
        dzięki za wyjaśnienie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka