Gość: zajkom
IP: 80.51.92.*
09.07.08, 22:29
Witam wszystkich wczasowiczów!
Moze ktoś w ostatnich dniach wrócił z Pałangi i ma jakieś rozeznanie
w kwestii ,czy da się obecnie znaleść kwaterę bez rezerwacji na
miejscu ?
W internecie szukam jakiś czas i wszystko zajęte albo bardzo drogie.
Moze ktoś pomoże ?