Gość: LEWY
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
30.08.02, 22:02
Polecam warsztat ASO-Abramowicz(Korczagi Nowe k/W-wy).Bardzo miła
obsługa,nawet częstują kawą.Ja akurat miałem u nich naprawę blacharsko-
lakierniczą,wszystko zrobione na piątkę,nawet w środku odkurzyli, nie mowiąc
o przetartej desce rozdzielczej i innych elementach plastikowych,a poza tym
cały samochód umyty.Sam bym tego lepiej nie zrobił.Gorąco polecam!!!!!!!!