Dodaj do ulubionych

NOWY WARSZTAT OTWARTY!!!!

IP: *.chello.pl 09.06.03, 23:40
Byłem w piatek w warsztaci na Wilanowskiej 228 w Warszawie.Chłopaki
doprowadzili mój zchetany lakier na mojej BMW do nowości.Byłem w lekkim szoku
widząc efekty pracy i to za jedyne 320zł. Moje piękne autko wyglada jak nowe.
Chcecie zobaczyć gdzie to jest www.all.cars.prv.pl
POLECAM
Obserwuj wątek
    • Gość: Kasia SPAM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.03, 17:06
      • Gość: wigus Re: SPAM IP: *.chello.pl 10.06.03, 23:11
        SPAM??? Krytykować to można wszystkich a jak chce się pochwalić to już jakieś
        aluzje.Najpierw jedz sprawdz a potem oceniaj. Ja jestem zadowolony z ich usług.
        Jeszcze raz POLECAM.

        Ta informacja jest do KASI.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka