pantaleo
30.10.07, 02:54
witam P. Dr. niedawno moje dziecko mialo wysoka goraczke podalam mu
acetaminofen niestety goraczka nie spadla przetrzymalam dziecko z
wysoka goraczka 4h i podalam ibuprofen po ktorym dziecko
zwymiotowalo wiec podalam czopki acetaminofenowe do czego zmiezam
lekarz powiedzial mi -czym bardzo mnie zaskoczyl- ze jesli goraczka
nie spada po acetaminofenie to za 15-20min moge podac ibuprofen lub
czopki czy to prawda? dla mnie troche szokujaca dziekuje