chusinka
06.02.09, 12:46
Witam!Moja córeczka 17 miesiecy ma lekkie zapalenia gardełka i katarek bez goraczki lekarz stwierdził ze normalnie na spacerki nalezy wychodzic.Moje pytanie brzmi czy na basen moge pojechac z córeczka bo co sobote na zajecia jezdzimy?dziekuje serdecznie za odpowiedz!