Dodaj do ulubionych

Wirusówka

06.02.09, 12:46
Witam!Moja córeczka 17 miesiecy ma lekkie zapalenia gardełka i katarek bez goraczki lekarz stwierdził ze normalnie na spacerki nalezy wychodzic.Moje pytanie brzmi czy na basen moge pojechac z córeczka bo co sobote na zajecia jezdzimy?dziekuje serdecznie za odpowiedz!
Obserwuj wątek
    • kasiaalbrecht Re: Wirusówka 06.02.09, 15:11
      może lepiej za tydzień.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka