mmaammaa
11.02.09, 15:03
Przepraszam że nie napisałam wszystkiego wczoraj ale widoczni się
przebudziła i odruchowo puściłam zanim wszystko napisałam a jak już
ja uspiłam to chyba sama ni byłam w pełni władz umysłowych…
Rozmaz
Granulocyty pał. 1%
Granulocyty segm. 41%
Kwasochłonne 2%
Limfocyty 54 %
Monocyty 2%
ASO poniżej 200 IU/ml-nie musze się na razie obawiać paciorkowca ?
Morfologia
WBC 8,20x10^3/ul
RBc 4,24
HGB 11,5 g/dl
HCT 35,10 %
MCV 82,80 fl
MCH 27,10 pg
MCHC 32,80 g/dl
PLT 226,00x10^3/ul
LYMPH % 41,10
MXD % 5,10
NEUT % 53,80
RDW_SD 35,20 fl
PDW 10,40 fl
MPV 8,80 fl
P_LCR 16,30 %
LYMPH # 3,40x10^3/ul
MXD# 0,40 x 10^3/ul
Neut# 4,40x10^#/ul
Tez nie wierzę w te homeopatyczne gusła!!!
I mimo wyraźnego sprzeciwu lekarka zapisała małej to cos bo to
przeciez inny organizmicoi z tego że ja nie wierze ze to działa….SZOK