Dodaj do ulubionych

Tęsknię za Dublinem

02.12.04, 13:04
O'Connell Street w Dublinie- Czy wreszcie zakończono remont tej ulicy?
Szczerze miałam dośc tego bałaganu w związku z remontem. A okolice St
Stephen's Green? Kiedy zaglądałam tam rok temu, to jeszcze bałaganu było
sporo.
Do niedawna podglądałam Dublin przez Cameras Traffic przez internet, ale od
dłuższego juz nie działają...a szkoda.
Obserwuj wątek
    • kasha77 Re: Tęsknię za Dublinem 02.12.04, 16:12
      ja tam byłam ostatni raz dwa lata temu,więc znam dublin remontowany..ale nie
      wiem za czym ty tęsknisz tak szczerze:)dla mnie to jedno z brzydszych miejsc w
      iralndii-brud,pełno ludzi,samochody i srednio bezpiecznie..chyba,że nie
      trafiłam w te klmatyczne miejsca.jednak jak już mnie ktoś pyta to polecam
      raczej prowincje w irlandii-te małe miasteczka sa najlepsze:)pozdrawiam!
        • burczykowa WYSŁAŁO SIĘ JUŻ? 05.12.04, 12:41
          Mogłabym tak wymieniać bez końca. Pewnie, że nie chodzi mi o cały Dublin, ale
          tylko o te piękne miejsca, których tam jest tak dużo. A byłaś np. w St.
          Steven's Shoping Centre? Tak przedziwna budowla, że na świecie mało takich
          dziwactw. Polecam też Muzeum Historii Naturalnej (jak wszystkie wieksze
          państwowe muzea- za darmo)- najlepiej w niedzielę i na cały dzień- ja tam
          wracałam następnego dnia, bo wszystkiego nie udało mi się od razu zobaczyć. No
          i Bray, czy inne nadmorskie miasteczka. Czyż nie cudo? Fajnie im, maja blisko w
          góry, nad morze i do tego DART.
          No i mam nadzieję, że bywasz w pubach chocby po to, by popatrzeć na ich
          wspaniałe tańce narodowe (bo ten ich Ginnes (?) to ohydztwo, rzecz jasna).
          W poblizu Dublina polecam też: Malahide Castel, Casteltown House, Rossborough H
          (ale nie radzę autobusem- fatalny dojazd i powrót).Trochę dalej jest Wicklow ,
          Trime nad rzeką Boyne ("Waleczne Serce"!), czy Birr Castle.
          Mam ponad 500 zdjęć i ciągle mi mało...
          Grecja też ma swój urok, ale tak mnie tam nie ciągnie, jak do Irlandii. Pogoda-
          dla mnie w sam raz. Nawet jak leje czy wiatr- dobra kurtka na polarze załatwi
          sprawe. Nie wspominając o zimie- zdecydowanie lepiej.
    • burczykowa Świeta w Dublinie i okolicach! 22.03.05, 20:15
      Ale się porobiło!!!
      Lecimy rodzinką na święta do znajomych z Dublina!!! Powoli się pakujemy, a we
      czwartek- na Okęcie! Powrót mamy 1 kwietnia (oby to nie był prima aprilis!!!).
      Cieszę się juz na samą myśl o pubach! I wreszcie zobaczę, czy centrum
      odremontowane! Pozdrawiam Polaków w Dublinie, a szczególnie pracujących w
      Eleanora Pub i Black Horse Pub!!!
      E.
      PS No i SAMA pogłaskam Molly!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka