Dodaj do ulubionych

Millenium na dvd

05.11.10, 12:36
Mimo, ze to forum mania czytania wklejam link do oferty z Millenium na dvd, mozę ktoś będzie chciał porównać trylogię z film
www.empik.com/millennium-trylogia-oplev-niels-arden-alfredson-daniel,prod59140223,film-pem....
Obserwuj wątek
    • wilma1970 Re: Millenium na dvd 10.11.10, 14:09
      Obejrzałam. smile
      Mam tylko jedną uwagę - nie mogłam się powstrzymać od porównywania odtwórcy głównej roli do Gołoty albo do dwutygodniowych zwłok Krzysztofa Tyńca, wyjętych z wody. Uderzające podobieństwo.
    • garraretka Re: Millenium na dvd 14.11.10, 11:18
      I czytałam, i oglądałam. I jestem bardzo rozczarowana filmem - mocno okrojony, fabuła nieco zmieniona... Ale aktorzy świetnie dobrani smile Myślę, że gdybym nie czytała książki - to film bym oceniła jako bardzo średni.
      Ale i tak czekam na wejście do kin trzeciej części - w UK już 26 listopada.
    • ojuciasan Re: Millenium na dvd 14.11.10, 15:45
      Ja się staram w ogóle nie oglądać żadnych filmów, które powstają na podst. moich ulubionych książek, a co do Millenium: mój brat obejrzał i był zdegustowany, a ponieważ nasze gusta są zazwyczaj zbieżne, więc nawet nie chcę próbować (mimo, że MIllenium akurat nie należy do książek dla mnie kultowych, tylko je zwyczajnie lubię, gł. pierwszą część).
      • jarkoni Re: Millenium na dvd 19.11.10, 11:17
        Staram się nie porównywać książki z filmem.. Od czasów, kiedy musiałem porównać "Lot nad kukułczym gniazdem", wieki temu. W filmie Jack Nicholson był doskonały, ale w książce było wiele więcej wątków i napięcia(od początku było wiadomo, że Wódz mówi i słyszy)..
        Zgadzam się z opinią, że Millenium film to okrojona i nieco zmieniona wersja książki..
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka