betoniarz-zbrodniarz
06.06.05, 12:57
Zapraszam do sondy na temat obowiązku logowania się na FG. Docelowo wszystkie
fora będą działać w systemie obowiązkowego logowania, co zmniejszy ilość
spamu. Istnieje możliwość przyspieszenia wprowadzenia obowiązku stałych
nicków. Jaka jest wasza opinia? Ja jestem ZA i to jak najszybciej.