Dodaj do ulubionych

Logowanie na FG

06.06.05, 12:57
Zapraszam do sondy na temat obowiązku logowania się na FG. Docelowo wszystkie
fora będą działać w systemie obowiązkowego logowania, co zmniejszy ilość
spamu. Istnieje możliwość przyspieszenia wprowadzenia obowiązku stałych
nicków. Jaka jest wasza opinia? Ja jestem ZA i to jak najszybciej.
Obserwuj wątek
    • laband Re: Logowanie na FG 06.06.05, 12:58
      obudz sie i merknij ize sam juz przeszuo 90 % wszkryfninc je ze zalogowanych nickow
      • betoniarz-zbrodniarz Re: Logowanie na FG 06.06.05, 12:59
        jestes za czy przeciw?
        • laband Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:05
          jo je za tym cobys sie podou we stalinogrodzie do dymisjji ze stanowiska
          hausmajstra :)))
          • laband Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:06
            przepraszom - pomylouech Cie ze bartoszcze
            • laband Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:06
              :)
            • bartoszcze Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:07
              spoko, laband, jak zwykle przytomny jesteś:))))
              • laband Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:08
                :)))

                a jednak sam cie korci co :))??
          • braid Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:07

            laband jest nienormalny ..wiec ci normalnie nie odpowie

            czy twojemu kanarkowi tez zadajesz pytania???
            • betoniarz-zbrodniarz Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:09
              jak zwykle nie merknou do kougou szkryfnou... :-))))


              a tak przy okazji braid, sprawdź skrzynkę.
              • laband Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:10
                noja, faktycznie Gorol do Gorola podobny :)))
                • braid Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:11

                  pisz na temat hadziaju
                  jestes za logowaniem czy nie???

                  • laband ignor 06.06.05, 13:12
                  • braid Logowanie na FG 06.06.05, 13:14
                    pisz na temat hadziaju prymitywny
                    jestes za logowaniem czy nie???
    • stasiek17 Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:16
      jestem ZA logowaniem i ZA moderowaniem :)
    • braid Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:18
      jestem ZA logowaniem i ZA moderowaniem :)
      • Gość: sss9 Re: Logowanie na FG IP: *.pc.tek.pl 06.06.05, 13:54
        jo tys zech jes za logowywaniem i młodejrowanyiem , pra.
        jestem ZA logowaniem i ZA moderowaniem :)
        • betoniarz-zbrodniarz Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:55
          ale ZAlogowany nie jestes! :-))))))))
          • myha1 Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:57
            też jestem ZA LOGOWANIEM !
            Czasem trudno się połapać kto pisze..
            • betoniarz-zbrodniarz Re: Logowanie na FG 06.06.05, 13:58
              między innymi taki jest cel logowania. Brak podszywaczy.
              • myha1 Re: Logowanie na FG 06.06.05, 14:00
                betoniarz-zbrodniarz napisał:

                > między innymi taki jest cel logowania. Brak podszywaczy.

                Dobrze , że mi powiedziałeś...:)))
                MyHa
                • betoniarz-zbrodniarz Re: Logowanie na FG 06.06.05, 14:16
                  niektórym nawet "kawanaławizm" nie pomaga. Ty się na szczęscie do niech nie
                  zaliczasz... :-))
                  • sss9 Re: Logowanie na FG 06.06.05, 14:33
                    mnie chyba nie miałeś na myśli betoniarzu..? ; )))
                    • betoniarz-zbrodniarz Re: Logowanie na FG 06.06.05, 14:38
                      uoni richitig dobrze wiedzom uo kogo sie rozuazi i sie same domyslom! :-)))
          • Gość: sss9 Re: Logowanie na FG IP: *.pc.tek.pl 06.06.05, 14:06
            : ))))))))))))
            ale mimo to , a może nawet dlatego , jestem za ! ; )))
    • braid Re: Logowanie na FG 06.06.05, 14:41

      rozczaruje cie ;))) uone bydom rznonc kacapa do konca
      • Gość: olab1 Re: Logowanie na FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 17:58
        Jako dziś niezalogowana jestem za logowaniem.
        A Ballest i tak będzie nas kultury tutaj uczył;)




        To tak a propos, bo ciągle chce mi się śmiać na wspomnienie jakiegoś wątku, w
        którym już nie pamiętam o czym była mowa, a na którego końcu Ballest się dopisał
        własnie coś na kształt :Ja jestem tu po to aby was hadziaje kultury uczyć. Do
        tej pory uśmiecham się pod nosem na to wspomnienie. Zawsze ostatnie słowo należy
        do BAlcia.

        • Gość: gostek Re: Logowanie na FG IP: *.range217-44.btcentralplus.com 06.06.05, 18:04
          Dziecko...! Trudno Ciebie czytac.
          • Gość: mysl341 Re: Logowanie na FG IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 06.06.05, 18:37
            Ale o ballescie to facet ma racje. Ballest juz od dawna robi tu za forumowego
            trolla.
    • Gość: mysl340 Re: Logowanie na FG IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 06.06.05, 18:35
      pachnie to komuna
      • Gość: Ramon Re: Logowanie na FG IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 06.06.05, 20:09
        Hallo dla wszystkich
        tu moucie jeszcze rous moje stanowcze NIE/NEIN!!!
        Jak Mysl340 stwierdzil - pachnie to komuna, a jou dodom, ze to nie pachnie ale
        smierdzi komunom.
        Jezeli chcecie aby to forum bylo moderowane, to podajcie aby tylko jeden
        sesowny argument za!
        Ze ktos sie pod kogos wpisuje- trafia sie to od czasu do czasu, ale nie zdaza
        sie to zmow asz tak czesto, ze jakies teksty byly by niezrozumiale.
        A moze chce ktos aby Ballest zniknol? OK, tylko tutaj powstaje pytanie dlaczego?
        Moze dlatego ze kogos obrazil, albo swoja prawde na temat MC wpisywal albo
        dlatego ze nie lubi Amerykanow itd.
        Chcecie dla minimalnej chwili tryjumfu nad Ballestem to forum do martwej
        pozostalosci czegos wesolego, interesujacego, kontrowersyjnego i obrazajacego
        doprowadzic? A co potem? Nic poza nuda!
        A teraz moderujcie sobie:-)
        • betoniarz-zbrodniarz Re: Logowanie na FG 06.06.05, 20:13
          No to mamy jeden głos przeciw.
        • Gość: black Re: Logowanie na FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 20:15
          Nie gadaj już ramon, zrobisz sobie nick <ramon22> i będzie OK!
    • Gość: RODAK Re: Logowanie na FG IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.06.05, 20:49
      logowanie i moderowanie nie ma sensu. No chyba, ze znowu jakis polaczek chce
      kontrolowac nie swoje!
      • Gość: black Re: Logowanie na FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 20:52
        stul pysk kmiocie.!
        • Gość: RODACK Re: Logowanie na FG IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.06.05, 20:54
          czyzby to jaskolka tej polskiej kultury, ktora bedzie nam dane poznac u
          przyszlego moderatora?
          • Gość: black Re: Logowanie na FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 21:03
            Na szczęście nie u ciebie kmiocie!
      • Gość: Gilbert Wolzow Re: Logowanie na FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 20:54
        Przestań się mazać, to nie po teutońsku. Zalogujesz sie jako Schwarzer Adler i
        masz spokój. Heil!
    • Gość: RODAK Re: Logowanie na FG IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.06.05, 20:55
      a tak na powaznie, co wg. was inicjatoro to poprawi?
      • Gość: black Re: Logowanie na FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 21:15
        będziesz się musiał zalogować, ale ty i tak tego nie rozumiesz.
      • Gość: Braid Re: Logowanie na FG IP: *.net-htp.de 06.06.05, 21:25

        jedyna zaleta bedzie to ze znikna podroby tego samego nicka.

        osobiscie nie widze innych zalet.
        • Gość: black Re: Logowanie na FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 21:44
          to takie proste, jak nazwę kogoś kretynem, będę pewny, że nazwałem tak własciwą osobę:)
          • Gość: braid Re: Logowanie na FG IP: *.net-htp.de 06.06.05, 21:51

            albo pijaczka ;)))
            • Gość: black Re: Logowanie na FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 21:55
              to czemu się nie zalogowałeś?
              • Gość: Braid Re: Logowanie na FG IP: *.net-htp.de 06.06.05, 21:57

                tal dlugo jak bede jedynym z takim IP adressem moge sobie na taki kaprys
                pozwolic. Jak sie pojawi duplikat ...pojawi sie zagrozenie ...to i sie bede logowal
                • Gość: black Re: Logowanie na FG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 22:01
                  ale jakbyś się wczytał jak należy, to byś wiedział, ze to nie było do ciebie, czyli.... nie tylko trzeba się logować, ale przede wszystkim myśleć:)
    • sloneczko1 Re: Logowanie na FG 06.06.05, 22:00
      ja jestem za,a nawet przeciw---powtarzam za Wałęsą
      • betoniarz-zbrodniarz Re: Logowanie na FG 06.06.05, 22:01
        To czekamy teraz na twoje własne zdanie w tej materii.
        • Gość: ebenezer Re: Logowanie na FG IP: *.imperiumnet.pl 06.06.05, 22:06
          Ja na ten przykład chciałbym zauważyć, że mądrej głowie dość po słowie. Jak
          będzie trzeba się na ten przykład zaloguję, no chyba, że mi który podwędzi
          nicka, ale to wtedy nazwę się naprzykład "Duma Korynu" i też będzie ok, no nie?
        • Gość: Braid Re: Logowanie na FG IP: *.net-htp.de 06.06.05, 22:14

          hehehe hadziaj balest jeszcze nie zajal w tym watku stanowiska ;))
          wiec papugi troche zdezorientowane ;)))
          • annak12 Re: Logowanie na FG 07.06.05, 18:20
            Czy jest sensem opowiadanie się "za czy przeciw",jeśli wczorajsi "za " piszą
            niezalogowani ?
            • Gość: sss9 Re: Logowanie na FG IP: *.pc.tek.pl 07.06.05, 18:47
              póki co , nie ma obowiązku logowania , ten wątek ma dać odpowiedź czy tego chcemy.
              • annak12 Re: Logowanie na FG 07.06.05, 19:15
                Każdy z domowników ma swoją stronę.Wchodząc na nie mogę się zalogować przecież
                pod innym nickiem.Ten kto występuje pod wieloma "gośćmi" może też wielu nicków
                używać.
                • hanys_hans Re: Logowanie na FG 07.06.05, 19:36
                  annak12 napisała:

                  Ten kto występuje pod wieloma "gośćmi" może też wielu nicków
                  > używać.

                  noo, sss mo jusz 9 rostomajtych nickoow
                  • Gość: sss9 Re: Logowanie na FG IP: *.pc.tek.pl 07.06.05, 19:40
                    ty hanysik chadziajski podciepku , prosisz się o manto... : ))))
                    ale najpierw wymień te 9 nicków , bom ciekaw niezmiernie jak twoja głupota
                    daleko sięga.
                    • hanys_hans Re: Logowanie na FG 07.06.05, 19:54
                      Gość portalu: sss9 napisał(a):

                      > ty hanysik chadziajski podciepku , prosisz się o manto... : ))))
                      > ale najpierw wymień te 9 nicków , bom ciekaw niezmiernie jak twoja głupota
                      > daleko sięga.

                      Wybocz zech szkryfnoou "mo" miauo byc´ "miaaau"
                      • Gość: sss9 Re: Logowanie na FG IP: *.pc.tek.pl 07.06.05, 20:00
                        "szkryfnoou" , "miaaau" -
                        tak się zacinasz ? wizyta u logopedy powinna pomóc.
                        nadal nie wymieniłeś tych "moich" nicków , za chudyś w szyi , czy ścisnęło cię w
                        magicznym oku ? : )))))))))
                        • hanys_hans Re: Logowanie na FG 07.06.05, 20:18
                          Gość portalu: sss9 napisał(a):

                          > "szkryfnoou" , "miaaau" -
                          > tak się zacinasz ? wizyta u logopedy powinna pomóc.
                          > nadal nie wymieniłeś tych "moich" nicków , za chudyś w szyi , czy ścisnęło cię
                          > w
                          > magicznym oku ? : )))))))))

                          Jak sie niyznosz na s´loonskich umlautach to niymoondruj!
                          • annak12 Re: Logowanie na FG 08.06.05, 21:18
                            Betoniarz-zbrojarz napisał(a)
                            <Swoją drogą, ciekawe ile jeszcze
                            jedna i ta sama tchórzofretka założy sobie nicków logowanych. >

                            Z tego wnioskuję ,że jedynym motywem zakładania tego wątku,było sprawdzenie do
                            której "grupy" się dołączy.:)


    • owssik Re: Logowanie na FG 09.06.05, 09:28
      Po wczorajszych występach na tym forum tych świrów z donmeny de. jestem za
      obowiązkowym logowaniem.
    • bartoszcze2004 Logowanie ma jedną zaletę 09.06.05, 23:11
      można sobie włączyć opcję "nie pokazuj postów i wątków moich nieprzyjaciół"
      przyznam, że teraz FGliwice znacznie lepiej wygląda, kiedy nie widać pewnego
      niemieckiego wnuka Koryntu
      PS. z oczywistych względów nie wypowiadam się co do meritum wątku
      • bartoszcze tak dla wyjaśnienia:) 10.06.05, 14:32
        bartoszcze2004 to mój dodatkowy, rzadko dotąd używany login
        zamierzam go wykorzystywać m.in. właśnie na potrzeby FGliwice
        tak że to nie żadna podróbka:)
        • sss9 Re: tak dla wyjaśnienia:) 10.06.05, 14:42
          poznaliśmy po nie pisaniu na temat. ; )
        • aqua Re: tak dla wyjaśnienia:) 10.06.05, 14:45
          Tyle się już tutaj naczytałem różnych takich, dlatego nie
          wierzę:))))))))))))))))
          • betoniarz-zbrodniarz Re: tak dla wyjaśnienia:) 10.06.05, 16:45
            przychodzą tu różni, jakby tak każdemu wierzyć to by człowiek zwariował. Mnie
            tez nikt nie wierzy że rozmawiałem z Elvisem. :-))))
            • henry.morgenthau_jr.jr Re: tak dla wyjaśnienia:) 10.06.05, 20:28
              betoniarz-zbrodniarz napisał:

              > przychodzą tu różni, jakby tak każdemu wierzyć to by człowiek zwariował. Mnie
              > tez nikt nie wierzy że rozmawiałem z Elvisem. :-))))


              A ja właśnie że tak .... bo ja też ... :)


              Bye !
              Against fascism !
              HENRY MORGENTHAU jr. jr.
              • sss9 Re: tak dla wyjaśnienia:) 10.06.05, 20:30
                cóż , skoro to już nie tajemnica...
                ja także.
                ; )
                • henry.morgenthau_ir.jr [...] 10.06.05, 20:47
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • sss9 Re: [...] 10.06.05, 20:49
                    autocenzura. (?)
                    • sss9 Re: [...] 10.06.05, 20:52
                      przyznaję , też z NIM rozmawiałem. ale się nie zaciągałem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka