30.06.05, 20:20
skoro są już wątki "Przepraszam" i "Dziękuję" - to i "Proszę" musi być

a do rzeczy ;)

Proszę Cię Ramon - "prześpij" problem - mnie też kiedyś wycięli :)))
Obserwuj wątek
    • myha1 Re: Proszę 30.06.05, 20:53
      meg_s napisała:

      > skoro są już wątki "Przepraszam" i "Dziękuję" - to i "Proszę" musi być
      >
      > a do rzeczy ;)
      >
      > Proszę Cię Ramon - "prześpij" problem - mnie też kiedyś wycięli :)))


      mnie też sie to przytrafiło i wcale nie wiem dlaczego :))))
      pisałam tylko o kulturze...
      • annak12 Re: Proszę 30.06.05, 21:41
        Panowie nie poddawajcie się tak szybko.
        Co niektórym tylko na tym zależało,widzicie ich radosne już miny.
        Laband ,a wąsaty pozostał,więc wygrałeś:)
        Małymi kroczkami też można wiele.
        Co po nagle to po diable -proszę przemyśleć jeszcze raz.Jutro wstanie nowy
        dzień,może zobaczycie w innym świetle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka