meg_s 30.06.05, 20:20 skoro są już wątki "Przepraszam" i "Dziękuję" - to i "Proszę" musi być a do rzeczy ;) Proszę Cię Ramon - "prześpij" problem - mnie też kiedyś wycięli :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
myha1 Re: Proszę 30.06.05, 20:53 meg_s napisała: > skoro są już wątki "Przepraszam" i "Dziękuję" - to i "Proszę" musi być > > a do rzeczy ;) > > Proszę Cię Ramon - "prześpij" problem - mnie też kiedyś wycięli :))) mnie też sie to przytrafiło i wcale nie wiem dlaczego :)))) pisałam tylko o kulturze... Odpowiedz Link Zgłoś
annak12 Re: Proszę 30.06.05, 21:41 Panowie nie poddawajcie się tak szybko. Co niektórym tylko na tym zależało,widzicie ich radosne już miny. Laband ,a wąsaty pozostał,więc wygrałeś:) Małymi kroczkami też można wiele. Co po nagle to po diable -proszę przemyśleć jeszcze raz.Jutro wstanie nowy dzień,może zobaczycie w innym świetle. Odpowiedz Link Zgłoś