Gość: Lypak IP: *.gliwice.pl / 192.168.6.* 02.10.02, 02:20 LUDZIEEEE!!!!.... Ja naprawde sie żenię! :)))))) I to juz w najbliższą sobotę!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Lypak Re: ŻENIE SIĘ!!! :) IP: *.gliwice.pl / 192.168.6.* 02.10.02, 02:21 Z tego wszystkiego gubię polskie ogonki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hak Re: ŻENIE SIĘ!!! :) IP: *.oepd.com.pl 02.10.02, 12:36 Przykro mi..... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Staruszek Re: ŻENIE SIĘ!!! :) IP: *.dip.t-dialin.net 02.10.02, 12:41 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
emma1 Re: ŻENIE SIĘ!!! :) 02.10.02, 20:25 Z tego wszystkiego gubię polskie ogonki ;) Uwazej, zebys tego JEDNEGO nie zgubil... Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
hanys_hans Re: ŻENIE SIĘ!!! :) 05.10.02, 19:47 www.noweraki.com.pl/posluch/pliki/przedweselem.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
hanys_hans Re: ŻENIE SIĘ!!! :) 06.10.02, 08:58 www.noweraki.com.pl/posluch/pliki/lauba.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: profi Re: ŻENIE SIĘ!!! :) IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 06.10.02, 11:10 Gość portalu: Lypak napisał(a): > LUDZIEEEE!!!!.... Ja naprawde sie żenię! :)))))) > I to juz w najbliższą sobotę!!! Lypak daj znać kiedy z :))))) zrobi się :((((((( ! Odpowiedz Link Zgłoś