Gość: Tim
IP: *.dip.t-dialin.net
25.12.01, 22:09
Czy ktoś pamięta jeszcze Karola Fajferka i jego rogale ? Przed prawie
ćwierćwieczem był moim idolem. Jak mu się później powiodło ? Mam nadzieję, że
dobrze. Chciałbym mu życzyć wszystkiego najlepszego. Zawsze go dobrze
wspominam.
Tim