IP: *.dip.t-dialin.net 25.12.01, 22:09
Czy ktoś pamięta jeszcze Karola Fajferka i jego rogale ? Przed prawie
ćwierćwieczem był moim idolem. Jak mu się później powiodło ? Mam nadzieję, że
dobrze. Chciałbym mu życzyć wszystkiego najlepszego. Zawsze go dobrze
wspominam.

Tim
Obserwuj wątek
    • Gość: red Re: Fajferek IP: *.dip.t-dialin.net 25.12.01, 22:47
      oczywiscie ze pamietamy Fajferka, Banasia, Statowski Zemaitis(z zernik)
      Majka,Apostel,`Brzoza,i inni
      Tez jestem ciekawy jak mu sie zycie ulozylo.piszcie.




      • Gość: Labyndz Re: Fajferek IP: *.dip.t-dialin.net 25.12.01, 23:26
        pamiyntom tego Pierona z Labynd !
        • ballest Re: Fajferek 26.12.01, 10:28
          Gralem przeciw niemu kiedys na okrzei, apostel byl w bramce
          • Gość: Labyndz Re: Fajferek IP: *.dip.t-dialin.net 26.12.01, 10:48
            jak przeciw, to ci niy zazdroszcza ... io tera sie wszyske frelki dowiedziauy
            ze napewno mosz OUBAINY !
      • Gość: Tim Re: Fajferek IP: *.dip.t-dialin.net 26.12.01, 12:09
        Gość portalu: red napisał(a):

        > oczywiscie ze pamietamy Fajferka, Banasia, Statowski Zemaitis(z zernik)
        > Majka,Apostel,`Brzoza,i inni
        > Tez jestem ciekawy jak mu sie zycie ulozylo.piszcie.
        >
        >
        >

        Nie grał Banaś przypadkiem w Górniku ?? Z Fajferkiem grali chyba jeszcze
        Gontarewicz, Gil, Jonda, Pawlik ... . Ale Fajferek to był NR 1. To były
        czasy ...
        Karol ! Odezwij się !!!

        Tim

        • Gość: B.B Fajferek IP: *.dip.t-dialin.net 26.12.01, 23:53
          Masz racje,to byly czasy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka