IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.08, 19:59
Mam pytanie, czy jest jakies miejsce w gliwicach gdzie 31 grudnia bedzie mozna
wejsc bez wczesniuejszej rezerwacji cena do 50zł? oczywiscie centrum i tak by
mozna bylo o 24 wyjsc na kraka/ rynek

czekam na odp:) dzieki z gory:)
Obserwuj wątek
    • primo555 Re: Sylwester 16.11.08, 21:04
      ja robie sylwestra u siebie w domku :) , wiec zapraszam :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka