Gość: Klaudia89
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.11.08, 19:59
Mam pytanie, czy jest jakies miejsce w gliwicach gdzie 31 grudnia bedzie mozna
wejsc bez wczesniuejszej rezerwacji cena do 50zł? oczywiscie centrum i tak by
mozna bylo o 24 wyjsc na kraka/ rynek
czekam na odp:) dzieki z gory:)