Dodaj do ulubionych

wrzaski nocne

09.06.15, 10:50
Cześć. W okolicach Kopernika w nocy koło 24:00 było słychać straszne wrzaski jakiegoś mężczyzny. Co najmniej jakby kogoś torturowali.. Potem było słychać syreny. Ktoś coś wie?
Obserwuj wątek
    • kolo3210 Re: wrzaski nocne 11.06.15, 13:59
      Jakiś cygan latał bez koszulki i wydzierał japę, za min biegali inni cyganie polewając go wodą z butelek i krzycząc w im tylko znanym jezyku.
      Darł się jakby napalił się jakiegoś gówna, później przyjechało jeszcze więcej cyganów 2-ma czy 3-ma samochodami i przenieśli się na ul.kościelna po 30 min.od wezwania przyjechała policja.
      Co dalej nie wiem.
      • mateo.12345 Re: wrzaski nocne 11.06.15, 22:52
        współczuje mieszkać z cyganami, masakra
        • drugidundy Re: wrzaski nocne 12.06.15, 13:39
          Sporo ich na osiedlu, ale problemów nie zaobserwowałem.
          Zastanawia mnie dlaczego tak panicznie boją się psów. Nawet stare cygany mają strach w oczach. A piesek malutki.
          Zawsze można poszczuć:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka