celnka77 22.07.09, 10:43 Poszukuje osoby, która 2-3 razy w tygodniu odbierałaby dziecko (5 lat)z przedszkola o godz.18 i mogłaby zaopiekować się do mojego powrotu z pracy tak do godziny 21.00. Najlepiej gdyby to była osoba z okolic Powstańców Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agaga1980 Re: poszukuję opiekunki 22.07.09, 13:15 Witam, Mogłabym odbierać dziecko z przedszkola, z tym że potem wolałabym zabierać je do siebie do domu. Jestem mamą 16-miesięcznej dziewczynki. Mieszkam przy ul.Andersena. Jeśli jest Pani zainteresowana to poproszę o maila na agness_paz@wp.pl Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś