Dodaj do ulubionych

poszukuję opiekunki

22.07.09, 10:43
Poszukuje osoby, która 2-3 razy w tygodniu odbierałaby dziecko (5
lat)z przedszkola o godz.18 i mogłaby zaopiekować się do mojego
powrotu z pracy tak do godziny 21.00. Najlepiej gdyby to była osoba
z okolic Powstańców
Obserwuj wątek
    • agaga1980 Re: poszukuję opiekunki 22.07.09, 13:15
      Witam,

      Mogłabym odbierać dziecko z przedszkola, z tym że potem wolałabym
      zabierać je do siebie do domu. Jestem mamą 16-miesięcznej
      dziewczynki. Mieszkam przy ul.Andersena. Jeśli jest Pani
      zainteresowana to poproszę o maila na agness_paz@wp.pl
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka