bambok
08.01.10, 09:47
W najbliższą niedzielę po raz kolejny Warszawska Masa Krytyczna
bierze udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym
roku po raz pierwszy założyliśmy własny sztab - do tej pory nasze
akcje organizowaliśmy na zasadach imprezy zamkniętej. Przez cały
dzień 40 naszych wolontariuszy zbierających fundusze na WOŚP będzie
brało udział w różnych wydarzeniach. Lista wolontariuszy
zbierających datki do puszek jest już zamknięta, jednak nadal
potrzebujemy osób do pomocy od strony logistycznej - obsługa rikszy,
pomoc w czasie przejazdów, itp.
Wszystkich sympatyków zapraszamy w szczególności na nasz główny
przejazd, który zaczniemy o godz. 16 na Pl. Zamkowym. Wcześniej, o
godz. 13 spotykamy się tam, aby jak co roku wziąć udział w
biegu "Policz się z cukrzycą". Lista wydarzeń w których możesz wziąć
udział dostępna jest na naszej stronie: www.masa.waw.pl/114 - tam
też będą umieszczane wszelkie aktualizacje dotyczące tego dnia.
Podczas głównego przejazdu będziemy się zatrzymywać w celu licytacji
10 pamiątkowych szprychówek, z których dochód przeznaczymy na
orkiestrę. Kolejnych 5 szprychówek można licytować na WOŚP-owym
allegro: aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=7604785
Zapraszamy do udziału w naszych imprezach oraz licytacjach.
Warszawska Masa Krytyczna