Forum Dom Ekologia
ZMIEŃ
    08.01.10, 09:47
    W najbliższą niedzielę po raz kolejny Warszawska Masa Krytyczna
    bierze udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym
    roku po raz pierwszy założyliśmy własny sztab - do tej pory nasze
    akcje organizowaliśmy na zasadach imprezy zamkniętej. Przez cały
    dzień 40 naszych wolontariuszy zbierających fundusze na WOŚP będzie
    brało udział w różnych wydarzeniach. Lista wolontariuszy
    zbierających datki do puszek jest już zamknięta, jednak nadal
    potrzebujemy osób do pomocy od strony logistycznej - obsługa rikszy,
    pomoc w czasie przejazdów, itp.

    Wszystkich sympatyków zapraszamy w szczególności na nasz główny
    przejazd, który zaczniemy o godz. 16 na Pl. Zamkowym. Wcześniej, o
    godz. 13 spotykamy się tam, aby jak co roku wziąć udział w
    biegu "Policz się z cukrzycą". Lista wydarzeń w których możesz wziąć
    udział dostępna jest na naszej stronie: www.masa.waw.pl/114 - tam
    też będą umieszczane wszelkie aktualizacje dotyczące tego dnia.
    Podczas głównego przejazdu będziemy się zatrzymywać w celu licytacji
    10 pamiątkowych szprychówek, z których dochód przeznaczymy na
    orkiestrę. Kolejnych 5 szprychówek można licytować na WOŚP-owym
    allegro: aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=7604785

    Zapraszamy do udziału w naszych imprezach oraz licytacjach.
    Warszawska Masa Krytyczna
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka