22.08.11, 15:23
co już mu zapowiedziałam podlanie roundupem, ożył i wydał z siebie 2 kwiaty. Nawet niezłe, ale blue to one nie są z pewnością. Takie amarantowe bardziej.
Obserwuj wątek
    • dorkasz1 Re: Dr Blue 22.08.11, 18:44
      Bo może to nie był Doktor tylko np. Cordon :))))
      • yoma Re: Dr Blue 22.08.11, 19:14
        ROTFL

        to dlatego trzeba było tyle czekać? :)))
        • dorkasz1 Re: Dr Blue 22.08.11, 19:36
          Noooo... W kinie zaruteńko będzie cuś :)
          • yoma Re: Dr Blue 22.08.11, 22:01
            Jeśli to to, co myślę, to fajne :)
            • yoma Re: Dr Blue 26.08.11, 10:14
              No więc Dr, jak się ladnie rozwinie, to faktycznie ma taki niespotykany dosyć kolorek. Blue to on nie jest, ale różowy też nie. Nazwałabym go jasnofioletowym.
              • se_nka0 Re: Dr Blue 26.08.11, 10:24
                Czyli Dr LILA.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka