15.09.11, 11:03
Na Twoje ręce życzenia wszystkiego kwietnego, w zdrowiu i szczęściu na dłuuuuuuugie lata

życzenia dla WAS od sklerotyczki, ktora zapętliła sie w czasie:)

Obserwuj wątek
    • yoma Re: Yoma 15.09.11, 14:15
      Dzięki, kochana :) Można się zapętlić, bo w końcu nie wszyscy biorą dwa śluby naraz. Fotki, mam nadzieję, dostałaś?
      • bei Re: Yoma 22.09.11, 12:20
        tak fotki dostałam:)
        Sympatyczna z Was para, Ty- rozesmiana dama i pan Mąż- jeziora w oczach i takie figlarne błyski:)

        Do takich ludzi uśmiecham sie już daleka. Dwa śluby- super:)!
        Dla takiej pary to mozna jeden w tygodniu robić (tylko ejden, bo przeciez i do pracy trzeba poźniej chodzic:)
        Wiesz, widac, po prostu WIDAĆ, jak bardzo jestescie SZCZEŚLIWI:)!
        • yoma Re: Yoma 22.09.11, 15:39
          Dzięki :D

          ty sobie skocz do Kina i znajdź dzień poślubny panny młodej :D Oznajmiam uroczyście, że więcej za mąż nie wychodzę, o. Fajnie było, ale starczy :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka