bei 15.09.11, 11:03 Na Twoje ręce życzenia wszystkiego kwietnego, w zdrowiu i szczęściu na dłuuuuuuugie lata życzenia dla WAS od sklerotyczki, ktora zapętliła sie w czasie:) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yoma Re: Yoma 15.09.11, 14:15 Dzięki, kochana :) Można się zapętlić, bo w końcu nie wszyscy biorą dwa śluby naraz. Fotki, mam nadzieję, dostałaś? Odpowiedz Link
bei Re: Yoma 22.09.11, 12:20 tak fotki dostałam:) Sympatyczna z Was para, Ty- rozesmiana dama i pan Mąż- jeziora w oczach i takie figlarne błyski:) Do takich ludzi uśmiecham sie już daleka. Dwa śluby- super:)! Dla takiej pary to mozna jeden w tygodniu robić (tylko ejden, bo przeciez i do pracy trzeba poźniej chodzic:) Wiesz, widac, po prostu WIDAĆ, jak bardzo jestescie SZCZEŚLIWI:)! Odpowiedz Link
yoma Re: Yoma 22.09.11, 15:39 Dzięki :D ty sobie skocz do Kina i znajdź dzień poślubny panny młodej :D Oznajmiam uroczyście, że więcej za mąż nie wychodzę, o. Fajnie było, ale starczy :) Odpowiedz Link