Dodaj do ulubionych

EMB-170 dziś rozpoczął oficjalnie służbę w LOT

17.03.04, 15:33
Dnia 13 marca bieżącego roku w godzinach popołudniowych na warszawskim
lotnisku Okęcie wylądował drugi EMB-170 przeznaczony dla naszego narodowego
przewoźnika. Druga maszyna EMB-170 otrzymała numery rejestracyjne SP-LDB i
została przebazowana z lotniska w Sao Jose w Brazyli w dniu 12 marca. Dnia 15
marca odbyła się prezentacja nowych maszyn dla przedstawicieli mediów.
Samolot o numerach SP-LDA już dziś rozpoczął oficjalnie służbę, natomiast
drugi Embraer (SP-LDB) rozpocznie operacje lotnicze dopiero w przyszłym
tygodniu. Źródło: Infor
Obserwuj wątek
    • Gość: matthew_glider Re: EMB-170 dziś rozpoczął oficjalnie służbę w LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.04, 18:02
      Nie bardzo rozpoczal bo lot do Wiednia nie odbyl sie. Po wiecej informacji
      odsylam na strone Dzial
      ciekawostki
      • Gość: gość Re: EMB-170 dziś rozpoczął oficjalnie służbę w LO IP: *.chello.pl 17.03.04, 22:10
        skąd masz takie informacje. Osobiście go odprawiłem poleciał punktualnie 17 35
    • Gość: roland Re: EMB-170 dziś rozpoczął oficjalnie służbę w LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.04, 21:39
      W kilka minut przed inauguracyjnym lotem...
      www.airliners.net/open.file/535601/M/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka