gosca
17.03.04, 15:33
Dnia 13 marca bieżącego roku w godzinach popołudniowych na warszawskim
lotnisku Okęcie wylądował drugi EMB-170 przeznaczony dla naszego narodowego
przewoźnika. Druga maszyna EMB-170 otrzymała numery rejestracyjne SP-LDB i
została przebazowana z lotniska w Sao Jose w Brazyli w dniu 12 marca. Dnia 15
marca odbyła się prezentacja nowych maszyn dla przedstawicieli mediów.
Samolot o numerach SP-LDA już dziś rozpoczął oficjalnie służbę, natomiast
drugi Embraer (SP-LDB) rozpocznie operacje lotnicze dopiero w przyszłym
tygodniu. Źródło: Infor