Dodaj do ulubionych

szarlotka powalajaca?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.04, 21:23
Czy ktos zna przepis na szarlotke, ktora zwali faceta z nog? ;) Mysle o
delikatnym kruchym ciescie, ale nie znam konkretnego przepisu :( A jak
smakuje takie jak do apple pie? czy latwo sie je robi? warto w ogole, czy
lepiej jakies inne?
Obserwuj wątek
    • Gość: Liska Re: szarlotka powalajaca? IP: 81.210.125.* 29.09.04, 21:46
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=16120839&a=16219426
      • Gość: endo Re: szarlotka powalajaca? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.04, 22:56
        dziekuje jutro wyprobuje!
    • Gość: yfcia Re: szarlotka powalajaca? IP: 195.28.179.* 30.09.04, 10:50
      a ja wczoraj wypróbowałam nowy przepis i okazał się właśnie powalający:
      SZARLOTKA Z PŁATKAMI KUKURYDZIANYMI
      1,5 szklanki płatków kukurydzianych
      2 łyżki mąki
      8 łyżek cukru
      3/4 łyżeczki cynamonu
      3,5 łyżki masła lub margaryny
      CIASTO:szklanka mąki
      łyżeczka proszku do pieczenia
      7 łyżek masła lub margaryny
      12 łyżek cukru
      2 jajka
      8 łyżek mleka
      2-3 jabłka
      Okrągłą tortownicę wysmarować masłem i wysypać mąką. Płatki kukurydziane nieco
      pokruszyć(nie na proszek!), dodać mąkę, cukier, cynamon i miękkie masło.
      Wyrobić. Połową masy wyłożyć dno tortownicy.
      Ciasto:masło utrzeć, dodac cukier, wbić po jednym jajku. Wciąż ucierając dodać
      mąkę, proszek do pieczenia i po jednej łyżce mleko. Jabłka pokroić w kostkę i
      wymieszać z ciastem. Wlać do tortownicy i przykryć resztą masy płatkowej. Piec
      50-60 minut.
      Niebo w gębie:-)
      • dorota20w Re: szarlotka powalajaca? 04.10.04, 01:53
        zrobiłam ja, była pyszniutka, tylko ostrzegam ja ją zrobiłam z antonówkami i
        sie rozciapciały, a chciałam, żeby była cała kosteczka. Swoją drogą, to jakie
        jabłka pozostają w kosteczce w procesie pieczenia?
        a i troche oczywiście jak to ja musiałam zmienić i całą masę z płatków dałam na
        spód a na wiezrzch jeszcze jedną zrobiła, tyle, że dodałam tylko 2 łyżki cukru
        i 2 margaryny
        pychotka
        • Gość: hannaa Re: szarlotka powalajaca? IP: 192.160.110.* 05.10.04, 13:14
          nie rozgotowują się jabłka tzw deserowe - są słodkie w smaku więc potrzebują
          masy z kwaśnych jabłek reneta , antonówka a czsem i soku z cytryny (ew, kwas
          mlekowy).

          można też zrobić szarlotkę "na surowo" tzn. nie dusić jabłek tylko wyłożyć na
          już upieczony spód z ciasta jabłka (reneta itp.)starte na grube wióry na tarce
          ew. posłodzone i odciśnięte z soku - dopiero potem zapiec w piecu - można z
          pianą - nie wiem ile czasu bo robię to na oko - zupełnie inny smak
        • Gość: lena Re: szarlotka powalajaca? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.04, 20:06
          dzisiaj wypróbowałam ten przepis na szarlotkę z płatkami kukurydzianymi -
          pycha! musiałam tylko trochę zmodyfikować przepis, ciasto robiłam z 1,5 porcji
          a tę warstwę z płatków robiłam podwójnie (jedną porcję na spód, jedną na górę).
          ale POLECAM - to połącznie kruchego spodu i posypki miękkim
          i "soczystojabłkowym" środkiem.mmmm....
    • dziuunia Staroangielski paj jabłkowy 30.09.04, 11:31
      Przepis na staroangielski paj jabłkowy w/g książki Mary Berry pt.'Desery'

      Ciasto kruche:
      300 g mąki
      1 łyżeczka soli(w/g uznania)
      175 g masła lub margaryny(zimne)
      3-4 łyżki lodowatej wody

      Wymieszać mąkę z solą.Dodać masło w kawałkach i ucierać widelcem lub ucierakiem
      do ciasta kruchego aż do powstania dużych grudek.
      Stopniowo dodawać wodę aż ciasto nabierze wilgoci.Ręką uformować kulę.Ciasto
      rozwałkować na stolnicy lekko posypanej mąką na grubość ok.3 mm.Wyłożyć nim
      formę okrągłą żaroodporną najlepiej o średnicy 20-23 cm.Ciasta powinno
      wystarczyć na spód i na przykrycie.

      Nadzienie:

      8 średnich jabłek
      2 łyżeczki soku z cytryny
      1 łyżeczka mąki kukurydzianej lub ziemniaczanej
      100 g cukru
      15 g masła

      Oprócz tego:

      mleko
      cukier
      i opcjonalnie plasterki sera żółtego

      Obrane i oczyszczone z gniazd nasiennych jabłka pokroić na cienkie
      plasterki.Wymieszać je z sokiem z cytryny,cukrem i maką.Odstawić.W tym czasie
      przygotować ciasto.Masę jabłkową wyłożyć na ciasto,posypać je masłem pokrojonym
      na małe kawałki,przykryć drugim płatem ciasta robiąc w nim koniecznie małe
      nacięcie nożem żeby para mogła swobodnie uciekać.Wierzch ciasta posmarować
      mlekiem za pomocą pędzelka i równomiernie posypać cukrem.Można zrobić też
      dekorację w postaci listków ze ścinków ciasta.Piec we wcześniej nagrzanym
      piekarniku do 220 stopni przez ok.40-45 minut.Po upieczeniu przestudzić i
      ewentualnie położyć pod każdy listek plasterek ozdobnie wyciętego sera żółtego.

      Robiłam ten paj wielokrotnie(bez sera;))Smakuje świetnie i najlepszy jest na
      ciepło najlepiej z gałką lodów waniliowych.
      • Gość: nat_25 Re: Staroangielski paj jabłkowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 18:50
        o rany, widziałam zdjęcia, jak się robi tą półkulę???? świetna jest!
        • dziuunia półkula 30.09.04, 20:46
          Tutaj jest instrukcja:)
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=16045417&a=16048190
    • Gość: yfcia Re: szarlotka powalajaca? IP: 195.28.179.* 01.10.04, 12:45
      ja podbijam wątek, bo czekam na inne "powalające" przepisy szarlotkowe.
      Zapowiada się ponury weekend więc trzeba się będzie pocieszać szarlotką....
      :-D
    • Gość: słoneczko Re: szarlotka powalajaca? IP: *.chello.pl 03.10.04, 17:13
      Ja mam wypróbowany przepis na szarlotkę na kruchym cieście z bezą na wierzchu,
      po prostu pycha. Jem jeszcze ciepłą (z łakomstwa, oczywiście).
      mojegotowanie.onet.pl/2979,ksiazka_przepis.html
    • sgosia5 Re: szarlotka powalajaca? 03.10.04, 18:13
      Proszę bardzo:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=16195646&a=16353680
    • Gość: bajeczka04 Re: szarlotka powalajaca? IP: *.303.krakow.pl 04.10.04, 19:39
      A ja mam pytanie, do ilu dni po upieczeniu można przechować w lodówce, pod
      folią szarlotkę, taką na kruchym cieście, np. kruchy spód, marmolada jabłkowa i
      górna warstwa, również ciasto kruche. Chodzi o taką klasyczną szarlotkę. :-)Jak
      długo nie stanie się wilgotna i jak długo będzie zjadliwa?
      Pozdrawiam! bajeczka04
      • Gość: monisia Re: szarlotka powalajaca? IP: *.proxy.aol.com 04.10.04, 19:47
        niestety w lodowce zwilgotnieje , ale szarlotke mozesz zamrozic. po
        wystygnieciu pokroj na odp. wielkosci kawalki i owin szczelnie folia (nie
        metalowa),po rozmrozeniu na moment do piekarnika i moze udawac swiezo
        upieczona :))))
    • Gość: wir Re: szarlotka powalajaca? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.10.04, 22:59
      Moim gościom i mnie najbardziej smakuje szarlotka z przepisu mojej koleżanki.
      Mam sporo przepisów ale ten jest jest chyba najlepszy.

      SZARLOTKA TERESY PRZEPIS

      2 szklanki mąki, 1 łyżeczka czubata proszku do pieczenia, 3/4kostki margaryny,
      3 jajka, 1,5 szklanki cukru.
      Mąkę, żółtka posiekać zagnieść. Podzielić na dwie części. Połowę zetrzeć na
      tarce i zapiec przez 5 minut. Drugą połowę, która była w lodówce zetrzeć na tarce.
      3 białka ubić z cukrem pudrem. Wyłożyć uduszone jabłka na podpieczone ciasto,
      ubitą pianę i posypać startym ciastem. Upiec.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka