Dodaj do ulubionych

juz 5000 postow

15.08.05, 14:34
jak nam sie bedzie forum tak szybko rozwijalo, to nastepne 5000 przybedzie
za... miesiac?:)
Obserwuj wątek
    • lee.loo Re: juz 5000 postow 15.08.05, 14:42
      u mnie jest 4996 czyli jeszcz 4 posty do 5000!
    • lee.loo Re: juz 5000 postow 15.08.05, 14:58
      czatowałam i chyba 5000 moja!
      • effata Re: juz 5000 postow 25.08.05, 15:51
        Z tym czatowaniem to jest tak, ze jak dlugo sie jest na stronie forum, to
        licznik sie tak od razu nie zmienia. Nam sie wydaje, ze jest ciagle taka sama
        liczba postow, a tymczasem przybywaja nowe - wtedy jak sie wejdzie na spis
        forow polonijnych, to widac, ze liczba sie zmienila. Stad czesto nie udaje nam
        sie zlapac danego numerka :)

        A co do ilosci postow, to i tak wydaje mi sie, ze jest niezle. Forum ma trzy
        miesiace, wiec wychodzi mniej wiecej ok. 60 postow dziennie. A biorac pod
        uwage, ze najczesciej sa to konkretne wypowiedzi ( a nie tylko posty w
        stylu "buzka"), to chyba nie jest najgorzej.
        Choc przez jakis czas bylismy na trzecim miejscu w forach polonijnych (a moze i
        przez chwile na drugim?). Teraz "tylko" szoste :)))
        • lee.loo Re: juz 5000 postow 25.08.05, 18:05
          Oj, toś mnie Effata wyzuła z myśli,że tafiła mi się okragła liczba.
          No coż, muszę jakoś żyć z ta świadomością,że jednak to nie było moje. A może
          właśnie dlatego,że rzadko tutaj bywam, ten okrągły numerek mi się nie należy:-(
          Na swoje usprawiedliwienie moge dodać,że jeszcze na stałe nie mieszkam w UK i
          wiele wątków mnie nie dotyczy lub po prostu nie znam sytuacji
          Ale i tak bedę tu wpadać, od jesieni moze nawet częściej.Wtedy może i
          statystykę się poprawi. nie musi byc zarazoierwsze miejsce,ale gdzieś na podium
          lub zaraz za :-)
          Pozdrawiam
          l.l
          • effata Re: juz 5000 postow 25.08.05, 20:05
            Niniejszym przyznaje ci honorowy tytul posiadacza 5000-nego posta!
            • lee.loo Re: juz 5000 postow 25.08.05, 20:10
              a medal dostanę? Pierś moja wypięta czeka ;-)
              o matko! to chyba rozpusta! i honorowy tytuł i medal...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka