scirprusik
07.11.05, 10:14
Karmię corcię juz 9 m-cy i chcialabym to robic jak najdluzej.Mysle, ze Mala
sama dorosnie do rezygnacji z mleczka, choc nie ukrywam, ze byloby mi
przykro, gdyby zrobila to teraz.Karmienie lubimy obie, ja juz przyzwyczailam
sie do nawet co godzinnych pobudek w nocy:-).Ostatnio jednak spotkalam sie z
opinia, ze karmienie piersia bardzo zle wplywa na zgryz.Czy to prawda???
Przeciez z czasem tych karmien jest coraz mniej, dziecko zjada inne bardziej
sycace rzeczy, a cieamkanie-przytulanie nie trwa dlugo, bo maly wiercioch ma
przeciez tyle rzeczy do zrobienia i zobaczenia.Mala nie uzywa smoczka ani
butelki.Sceptycznie tez podchodze do kwestii ewentualnych(???) problemow
emocjonalnych cycojada I ostatnia sprawa:Dlaczego mowi sie, ze po roku mleko
matki jest bez wartosci.To ciagle to samo mleko, a nie bezwartosciowa
woda.Rosnace potrzeby dziecka zaspokaja przeciez nowa dieta...