kotka81 28.05.06, 13:43 Prosze o pomoc jak wkleic zdjecia krok po kroku ,ja niestety sama sobie nie poradze. Z gory dziekuje za pomoc. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
barba50 Re: prosze o mala pomoc 28.05.06, 14:24 Rozumiem, że masz zdjęcia w komputerze, które chcesz pokazać. No więc zdjęcia naszych zwierzaków można umieścić tu: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=631 A krótka instrukcja jak to zrobić tzn. jak zmniejszyć /nie mogą być większe niż 64kB/ i jak wkleić - pożyczona z Galerii Potraw tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=22749534 Jeśli chcesz pokazać pojedyncze zdjęcie np. bezpośrednio na kotach możesz zrobić to za pomocą ImageShack, czyli tu: imageshack.us/index.php Wybierz zdjęcie klikając przeglądaj, potem - host it, jak pojawią się linki skopiuj ostatni, a potem wklej w poście i tyle. Jeśli będziesz miałą jakieś wątpliwości to pytaj Odpowiedz Link
kotka81 Re: prosze o mala pomoc 28.05.06, 15:10 dzieki za odpowiedz zaraz bede probowala Odpowiedz Link
cerveja Re: prosze o mala pomoc 29.05.06, 21:14 hmmm, barbra50, jesli masz jeszcze troche cierpliwpsci jesli chodzi o wklejanie linkow, to moze wiesz dlaczego wszelkie linki jakie wklejam sa "czarne", tj. nieaktywne. Umieszczalam zdjecia na na stronie fotogalerie, teraz tez przy pomocy ImageShack jak podalas, ale mimo kopiowania nie umiem wkleic linkow do zdjec mojego kociaka tak, zeby byly aktywne. Z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam Odpowiedz Link
barba50 Re: prosze o mala pomoc 29.05.06, 23:21 Robisz jakiś błąd. Zastanawiam się jaki. No to jeszcze raz: otwierasz stronę do której link chcesz wkleić /każdy - to wcale nie muszą być zdjęcia/. Na górze jest adres. Najedź strzałką na ten adres. Jak strzałka będzie na linii adresu kliknij prawą stroną myszy, link zaświeci się na niebiesko i otworzy Ci się okienko na którym będzie wytnij, kopiuj, usuń. Najedź tym razem na kopiuj i kliknij. Adres masz teraz w schowku. Otwórz sobie swój post i tam gdzie chcesz żeby wkleił się link musi pulsować kreseczka, strzałka myszy musi być w polu postu, kliknij prawym, otworzy się okienko z którego wybierzesz wklej/kliknij na wklej/. W poście MUSI pokazać się aktywny link /on bedzie aktywny, ale zaświeci się na czerwono dopiero po wysłaniu postu/. W ten sam sposób wkleja się linki poprzez imageshack. Np. piorąca Lolka)) img279.imageshack.us/img279/3025/lolkapierze5qo.jpg Pomogłam? Już dokładniej chyba nie potrafię wyjaśnić A może po prostu jestem dzisiaj już tak zmęczona, że stać mnie tylko na tyle... Pozdrawiam Baśka z trójką Odpowiedz Link
cerveja Re: prosze o mala pomoc 30.05.06, 22:23 dziekuje Ci bardzo Barba50, dokladnie tak robie, tak jak mowisz, moze po prostu musze wyslac post, zeby link sie "uaktywnil"? sprobuje, jeszcze raz wielkie dzieki Odpowiedz Link
barba50 Re: prosze o mala pomoc 30.05.06, 22:29 Cerveja - jak wklejasz link w swój post to on jest "czarny". Uaktywnia się dopiero po wysłaniu i wtedy świeci na czerwono A tu jest forum na którym można sobie próbować wszystkie nowe umiejętności: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=1 Odpowiedz Link