Dodaj do ulubionych

Alhambra Costa Brava co sądzicie o tym hotelu??

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 20:57
Chciałam zapytać o wrażenia związane z hotelem Alhambra w Santa Susana.Jakie
są wasze wrażenia po pobycie w nim??Jakie jest jedzenie,pokoje,atrakcje itd
Obserwuj wątek
    • z-o-s-i-a Re: Alhambra Costa Brava co sądzicie o tym hotelu 24.02.07, 23:50
      Polecam forumową wyszukiwarkę, bo dzięki niej można znaleźć wcześniejsze wątki
      na ten sam temat:
      "santa susanna - Alhambra":
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=204&w=46575586&a=46575586
      "Alhambra- hotel , Costa Brava"
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=204&w=42458175&a=42458175
      "Hiszpania- hotel Alhambra- jakies opinie?"
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=204&w=35978322&a=35978322
      "HOTEL ALHAMBRA"
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=204&w=24324457&a=24324457
    • Gość: Johny Re: Alhambra Costa Brava co sądzicie o tym hotelu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.07, 21:18
      To lekkie nadużycie uważać Santa Susanę za Costa Brava, to wciaż koszmarne
      Maresme. Choć może słowo koszmarne nie jest tu aż tak na miejscu
    • Gość: Matt Re: Alhambra Costa Brava co sądzicie o tym hotelu IP: 195.47.201.* 26.02.07, 16:10
      Hotel OK. Jedzenie super. W pokojach klima - trochę małe, ale nie jedzie się
      żeby siedzieć w pokoju. Co wieczór coś się dzieje przy hotelu. Byłem dwa razy -
      miło wspominam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka