Gość: julieetka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.07, 20:57 Chciałam zapytać o wrażenia związane z hotelem Alhambra w Santa Susana.Jakie są wasze wrażenia po pobycie w nim??Jakie jest jedzenie,pokoje,atrakcje itd Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
z-o-s-i-a Re: Alhambra Costa Brava co sądzicie o tym hotelu 24.02.07, 23:50 Polecam forumową wyszukiwarkę, bo dzięki niej można znaleźć wcześniejsze wątki na ten sam temat: "santa susanna - Alhambra": forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=204&w=46575586&a=46575586 "Alhambra- hotel , Costa Brava" forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=204&w=42458175&a=42458175 "Hiszpania- hotel Alhambra- jakies opinie?" forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=204&w=35978322&a=35978322 "HOTEL ALHAMBRA" forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=204&w=24324457&a=24324457 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johny Re: Alhambra Costa Brava co sądzicie o tym hotelu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.07, 21:18 To lekkie nadużycie uważać Santa Susanę za Costa Brava, to wciaż koszmarne Maresme. Choć może słowo koszmarne nie jest tu aż tak na miejscu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt Re: Alhambra Costa Brava co sądzicie o tym hotelu IP: 195.47.201.* 26.02.07, 16:10 Hotel OK. Jedzenie super. W pokojach klima - trochę małe, ale nie jedzie się żeby siedzieć w pokoju. Co wieczór coś się dzieje przy hotelu. Byłem dwa razy - miło wspominam. Odpowiedz Link Zgłoś