agatomax
30.11.07, 14:02
Mam pytanie odnośnie preparatów ziołowych przy karmieniu piersią. Mam preparat
ziołowy wspomagający odporność, który zawiera:
-echinacea (jeżówka purpurowa, korzeń),
-rozmaryn lekarski, liście,
-tymianek,
-hyzop lekarski,
-porost islandzki,
-głóg dwuszyjkowy,
-dziewanna, liść
-żeń-szeń, korzeń.
Czy mogę go przyjmować bez szkody dla maluszka i laktacji?
Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam