Dodaj do ulubionych

Maclaren XT, Quest czy Inglesina Trip?

25.02.08, 14:24
Wiem, ze powiecie, że maclaren bo ma mnustwo pozytywnych opini, ale
ja juz opadam z sił...Najpierw chciałam Pliko P3-ale za bardzo
zabudowany ( no i cena wysoka), potem Bebe Comfort Viva i Viva + -
ale zobaczyłam ja w sklepie i tandeta, Inglesina expreso- fajna ale
brak podnuzka, Abc-design-giro ogólnie ok ale coś mi w nim nie grało
i ten materiał na oparciu wyglądał ochydnie, maclareny jak w sklepie
ogladałam to okropieństwo, ale wczoraj na spacerze zobaczyłam
maclarena XT (ale chyba jakis starszy model bo miał kółka takie
chropowate) i sie zakochałam. Problem w tym, że mnie nie stac na
wózek za 800 zł. Ogladam tez Questa ale juz mi sie tak bardzo nie
podoba. Została mi jeszce do zobaczenia inglesina Trip, ale jak
dalej tak bede wybrzydzac to chyba pozostane przy moim czołgu!
Obserwuj wątek
    • pstrabiedronka Re: Maclaren XT, Quest czy Inglesina Trip? 25.02.08, 14:44
      a ile ma dziecko???

      ja mam Techno XT i uważam, że jest wart każdej złotówki na niego
      wydanej. Oboje z mężem uwazamy, że nie ma lepszej parasolki. Ja mam
      manie wózkowa i chetnie bym zmieniała sobie cęsto wózki ale z XT
      niemoge zrezygnowac z prostej rpzyczyny - nie wiem co mogłabym kupić
      w zamian za niego zeby był tez tak fajny jak ten :)

      Inglesina Trip tez jest bardzo fajna - ale zastanów sie czy nie
      warto dołozyć do Maclarena. Różnica cenowa wcale nie jest
      gigantyczna, poszukal w necie zwlaszcza modeli ze starszych
      kolekcji - są tańsze.
      • marta2202 Re: Maclaren XT, Quest czy Inglesina Trip? 25.02.08, 14:47
        ten sklep ma dość tani techno XT poszukaj...
        www.4kids.com.pl/kontakt.html
        • akinom.3 Re: Maclaren XT, Quest czy Inglesina Trip? 25.02.08, 14:57
          Córka ma 15 miesiecy. Problem jest z mężem, bo mu sie bardzo
          maclareny nie podobaja. Stwierdził, że takiego brzydactwa dla Swojej
          córki nigdy by nie kupił. Niestety zna cene maclarenów, wiec nic nie
          moge zrobic. Poszukam, może znajde jakis tańszy.
          • pstrabiedronka Re: Maclaren XT, Quest czy Inglesina Trip? 25.02.08, 15:02
            mój mąż tez najpierw poznał cenę Maclarena i powiedział że w życiu
            nie zapłaci 8 stów za wózek parasolkę.
            Pojechalismy więc razem na wycieczke po sklepach - przymierzaliśmy
            córke do wielu i zaden nie był fajny - tez nam sie baaaardzo
            Inglesina Espresso podobała ale ten brak podnóżka... w końcu
            trafiliśmy na Techno XT mąż poadził tam córke i jak zobaczył jak jej
            wygodnie to wogóle nie miał pytań - wziął wózek pod pache i poszedł
            do kasy :DD

            a teraz nie pozwala mi go zmienić, zresztą ma racje :)
    • pstrabiedronka Re: Maclaren XT, Quest czy Inglesina Trip? 25.02.08, 14:53
      tutaj masz właśnie Techno z chropowatymi kołami to jest kolekcja
      starsza niz 2007, kosztuje 779 zł:
      www.alewozki.pl/product_info.php/pName/wozki-parasolki-maclaren-techno-xt-tangerine-orange/cName/wozki-spacerowe-maclaren-
      techno-xt?osCsid=0f9c0003fe3c3d1dc2da008b92f29f8f

      • pstrabiedronka Re: Maclaren XT, Quest czy Inglesina Trip? 25.02.08, 15:07
        hmy - ale jak ona ma 15 miesięcy to myślę, że quest spokojnie jej
        wystarczy.

        wiesz, mi się Maclareny podobają, ale nawet gdybym nie była
        zachwycona wyglądem to jestem funkcjonalnościa, wygoda prowadzenia,
        lekkością i wieloma fukncjami które sprawiają że spacer to
        rpzyjemność.
        Może nie ma co patrzec na wygląd (albo mniej na to patrzec) a
        bardziej na wygode i jakość?

        • akinom.3 Re: Maclaren XT, Quest czy Inglesina Trip? 25.02.08, 15:18
          Maclareny maja tyle pozytywnych opini, że w końcu musiałam na nie
          zerknac. Na poczatku tez mi sie nie podobały ale coraz bardziej
          jestem pod ich urokiem. Córka dopiero zaczeła chodzic, wiec na
          spacerach woli na nózkach. Czasami jeszce w wózku śpi ale nie musi
          miec pozycji na płasko. Jeszcze przed nami Inglesina do zobaczenia.
          Moze masz racje pstrabiedonko, ze ta róznica cenowa nie jest taka
          duża. A na stronie 4kids znalazłam XT za 750 a Qusta za 570.
          A w sadzadzie to jaka jest różnica miedzy nimi oprócz kółek?
          • denevue Re: Maclaren XT, Quest czy Inglesina Trip? 25.02.08, 15:26
            Hej - u mnie było podobnie - tylko mąż uwazał, ze nie potrzebujemy
            nowego wozka. W koncu kupilismy maclarena questa z 2008 roku model
            (ma ten pasek do noszenia). spodobał mu sie pasek, a po pierwszym
            spacerze nie załował złotowki wydanej na ten wózek. Ania ma teraz
            prawie 17 m-cy (nowym wozkiem jezdzi ok ok 2 tygodni)i juz nie chce
            jezdzic starym wózkiem (Spacerówka od Bartatiny)

            Kupilismy przez net na allegro model z 2008 za 605 zł,a odebralismy
            w sklepie w Wa-wie
            • pstrabiedronka Re: czym sie różnią XT i Quest 25.02.08, 15:37
              - wagą: XT cięższy od Questa
              - rozkładaniem - XT na prawie płasko, Quest na półleżąco
              - daszkiem - XT ma rozpinany suwak co pozwala na powiększenie daszka
              i zasłonięcie dziecka. No i kształt daszków trochę inny.
              - kółkami - XT ma większe
              - paskiem do noszenia na ramieniu - XT go nie ma.

              chyba tez wielkością siedziska - nie daje za to głowy ale wydaje mi
              sie, że Quest jest szerszy.
              • koma.edziecko Re: czym sie różnią XT i Quest 25.02.08, 15:40
                Quest ma odrobinkę mniejsze siedzisko szerokość 33cm i głebokość
                23cm.
                Mi sie lepiej prowadzi Questa niż XT chociaż nie wiem dlaczego.
                W Queście jest mniejsza budka ale też można ją pochylać do przodu no
                i quest nie ma amortyzacji i XT jak najbardziej ją posiada.
                • territta Re: czym sie różnią XT i Quest 25.02.08, 20:02
                  koma.edziecko napisała:


                  > W Queście jest mniejsza budka ale też można ją pochylać do przodu

                  A jak to zrobić? Ja mam Questa najnowszego 2008 i za cholerę nie mogę tej budki
                  pochylić :(
                  Może poprzednie wersje były inne?
                  Pomocy!!!
              • pstrabiedronka Re: czym sie różnią XT i Quest 25.02.08, 15:41
                i jeszcze rączkami
                tzn XT ma plastikowe i regulowane a Quest piankowe i nieregulowane.
                Regulowane - mam na myśli wysokość, w XT są trzy możliwe wysokości
                ustawienia rączek.
            • denevue Re: Maclaren XT, Quest czy Inglesina Trip? 25.02.08, 15:39
              co do roznicy to na pewno xt ma nieco wieksze kolka, wiecej wazy,
              wiekszy po zlozeniu, na wyposazeniu spiworek (quest tylko folie
              p/deszczowa).
              xt jest tez bardziej zabudowany. quest rozklada sie do pozycji
              polezacej - nie wem jak xt
              • pstrabiedronka Re: XT nie ma śpiworka na wyposażeniu, to ma XLR 25.02.08, 15:45
                do XT owszem mozna dokupic oryginalny śpiwór, ale do Questa też.
                Sa niestety drogie... śpiwór Maclaren do XT kosztuje około 250 zl a
                do Questa prawie 200.

                ja uzywałam nieoryginalnego.
          • anusia_kra UWAGA sprawdźcie ceny 25.02.08, 15:53
            Dzwoniłam do 4-kidsa i ceny są nieco większe. Pani była zdziwiona, że na stronie
            są umieszczone takie. Także lepiej się upewnić.
            • akinom.3 Dziekuje. 25.02.08, 16:05
              Dziekuje, jestescie kopalnią wiedzy. Moze przekonam meza do
              maclarena.
            • marta2202 Re: UWAGA sprawdźcie ceny 25.02.08, 18:05
              to dziwna sprawa bo ja kontaktowałam się z 4kids mailowo i Pan mi
              odpisała że jak najbardziej ceny są prawdziwe!
              • bania23 Re: UWAGA sprawdźcie ceny 25.02.08, 21:39
                Ja kupowałam Questa 2008 w 4kids za 589zł. Naprawdę się opłaca.
                • anusia_kra Re: UWAGA sprawdźcie ceny 26.02.08, 09:44
                  No a na stronie Questy są za 549 zł? Przy zakupie w sklepie i odbiorze osobistym
                  cena wyższa o 40 zł?
                  • o_l_m_e_c_a Re: UWAGA sprawdźcie ceny 29.02.08, 16:11
                    Ja w środę zamówiłam XT ze stronki za 749, tyle też zapłaiłam, a dzisiaj do mnie
                    dotarł. Więc cena nie zmieniona, być może przy zakupie osobistym cena inna, ja
                    już kilka razy spotkałam się z taką praktyką.
                    A sam wózeczek polecam, jest wspaniały!
                    • red39 Re: UWAGA sprawdźcie ceny 01.03.08, 12:10
                      No i mam dylemat!
                      Córka ma rok i miesiąc. mam slaloma i teutonie spirit. Zastanawiam
                      się nad sprzedażą Teutonii i kupnem maclarena (chyba XT).
                      Problem w tym, że mieszkam w okolicy, gdzie kawałek muszę dojść do
                      chodnika, ulica nie jest pokryta asfaltem, glina (na szczęście
                      generalnie ubita), dziury. Czy jakoś dojade maclarenem do chodnika?
                      Jak go się prowadzi? Mam na myśli model XT lub Quest

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka