akinom.3
25.02.08, 14:24
Wiem, ze powiecie, że maclaren bo ma mnustwo pozytywnych opini, ale
ja juz opadam z sił...Najpierw chciałam Pliko P3-ale za bardzo
zabudowany ( no i cena wysoka), potem Bebe Comfort Viva i Viva + -
ale zobaczyłam ja w sklepie i tandeta, Inglesina expreso- fajna ale
brak podnuzka, Abc-design-giro ogólnie ok ale coś mi w nim nie grało
i ten materiał na oparciu wyglądał ochydnie, maclareny jak w sklepie
ogladałam to okropieństwo, ale wczoraj na spacerze zobaczyłam
maclarena XT (ale chyba jakis starszy model bo miał kółka takie
chropowate) i sie zakochałam. Problem w tym, że mnie nie stac na
wózek za 800 zł. Ogladam tez Questa ale juz mi sie tak bardzo nie
podoba. Została mi jeszce do zobaczenia inglesina Trip, ale jak
dalej tak bede wybrzydzac to chyba pozostane przy moim czołgu!