Gość: płyń z Wisłą! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.08, 21:46 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=77869095 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wój Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza IP: *.acn.waw.pl 06.04.08, 01:51 A nie pomyślałeś, że jesteś po prostu nielubiany i kompromitujesz się brakiem kompetencji i znajomości tematów, które poruszasz? I że nikt nie ma ochoty czytać tego, co wypisujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza IP: *.chello.pl 06.04.08, 04:13 Moderator nie może kasować postów dlatego, że kogoś "nie lubi" albo że "nie ma ochoty czytać tego, co wypisuje". Jeśli tak robi, to znaczy, że nie zachowuje obiektywizmu i powinien być usunięty ze swojej funkcji. Odpowiedz Link Zgłoś
donkej Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza 06.04.08, 12:42 Moderator ma za zadanie "sprzątać" forum. Wy śmiecicie ponad wszelką przyjętą miarę. To nie jest tylko Wasze forum, ale wszystkich użytkowników, a oni mogą chcieć odpocząć i czytać wreszcie o czym innym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płyń z Wisłą! Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.08, 12:50 Porównaj liczbę wątków założonych przeze mnie i przez 'zm', 'marcin.jackowski' i 'cykler'. Porównaj liczbę wątków o lesie bielańskim z moimi. Ludzie ZM śmiecą tu na maxa, ale moderator będąc ich zwolennikiem najwyraźniej tego nie dostrzega. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.08, 13:19 Moim skromnym zdaniem nie powinienes sie tym forum specjalnie przejmowac. Moze uderzyc do gazetek lokalnych? Odpowiedz Link Zgłoś
donkej Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza 06.04.08, 13:19 Owszem, z porównania wynika, że to Wy śmiecicie niemożliwie, piszecie niemerytorycznie i do tego w każdym poście to samo. Ale cóż, wiesz kto to powiedział, że kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą? Nic nowego na świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Zarzut powtarzania jest absurdalny IP: *.chello.pl 06.04.08, 14:36 Tekst skomentowany przez "płyń z Wisłą" jest datowany na 2008.04.02: www.zm.org.pl/?a=andersa-083 Tak więc zarzut, że wątek założony dnia 2008.04.04 cokolwiek powtarza, jest absurdalny. A co do niemerytoryczności, zamiast powtarzać plotki, proponuję sprawdzić: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=77885910 Odpowiedz Link Zgłoś
wilson05 Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza 06.04.08, 13:26 W moim przekonaniu forum Zoliborz, Bielany nie jest miejscem na wylewanie jadu. Rozumiem ze komus moze sie zdarzyc raz, dwa czy nawet trzy. Ale jesli ktos czuje tak silna potrzebe dzielenia sie z innymi swoimi frustracjami, ze robi to w kazdym swoim poscie niezaleznie od tematu watku, i w dodatku z duza czestotliwoscia - to sugeruje zalozenie forum prywatnego lub znalezienie innego forum (najlepiej niemoderowanego). Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza 06.04.08, 14:13 To "wylewanie jadu" to takie Twoje osobiste i prywatne uzupełnienie regulaminu i netykiety? Zdaje się, że moderując powinieneś kierować się wyłącznie regulaminem, a nie jakimiś Twoimi osobistymi odczuciami, że ktoś "wylewa jad". Jura Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek501 Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.08, 23:41 wilson05 napisał: > W moim przekonaniu forum Zoliborz, Bielany nie jest miejscem na wylewanie jadu. Popieram. A jeśli ktoś w realu mówi często coś co Wilsonowi się nie podoba, to należy go otruć a w najlepszym wypadku wysłać do jakiegoś obozu na odludziu. Wilson i ska żyją nie po to, by słuchać (czytać) jakichś nieprzyjemnych dla ich uszu informacji Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza 07.04.08, 18:40 Wybacz wilson, ale ja równiez jestem AESem i uważam, że powinieneś ten wątek przywrócić. Nie łamał on netykiety i nie zawierał treści obraźliwych. W przypadku nie przywrócenia będę interweniował u Adminów portalu, jesteś stronniczy, a to w przypadku moderatora niedopuszczalne. Odpowiedz Link Zgłoś
wilson05 Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza 07.04.08, 20:25 > Wybacz wilson, ale ja równiez jestem AESem i uważam, że powinieneś > ten wątek przywrócić. Nie łamał on netykiety i nie zawierał treści > obraźliwych. Moim zdaniem zawieral. A ponadto byl to kolejny w krotkim czasie taki post, wiec zostal skasowany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomo Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza IP: *.merinet.pl 07.04.08, 20:41 I to jest powód usuwania wszystkich moich wpisów? Nawet w wątku dotyczącym zastrzeżeń do twojej moderacji? Przecież wątku nie skasowałeś, co więcej wypowiadasz się w nim. To dość dziwna interpretacja zasad forum. Odpowiedz Link Zgłoś
wilson05 Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza 07.04.08, 20:47 > I to jest powód usuwania wszystkich moich wpisów? Bron Boze, nigdzie tak nie napisalem. Jesli masz watpliwosci co do zasad panujacych na forum, zapytaj o to na odpowiednim forum, lub wyslij mi maila, postaram sie odpowiedziec Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomo Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza IP: *.merinet.pl 07.04.08, 21:27 Ty w ogóle niewiele piszesz, za to doskonale posługujesz się klawiszem delete. Jak widzisz nie tylko ja odnoszę wrażenie, że twoja moderacja pozostawia wiele do życzenia. Mówisz "wyślij mi maila, a postaram się odpowiedzieć". To dość ciekawe: wypowiedzi kasujesz w sposób "publiczny" bez powodu i dość ostentacyjnie, a wyjaśnień chcesz udzielać mailem, bo tematy których dotyczyły wypowiedzi są dla ceiebie niewygodne... Odpowiedz Link Zgłoś
wilson05 Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza 07.04.08, 21:50 > To dość ciekawe: wypowiedzi > kasujesz w sposób "publiczny" Trudno w inny sposob kasowac spam. A wyjasnien moge udzielic mailem, bo to nie jest forum do wyjasniania netykiety i regulaminu - do tego sluza inne fora Odpowiedz Link Zgłoś
plyn_z_wisla Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza 07.04.08, 22:05 > A wyjasnien moge udzielic mailem, bo to nie > jest forum do wyjasniania netykiety i regulaminu - do tego sluza inne > fora Rzecz w tym, że TY wypowiadasz swoje zdanie TUTAJ. A posty w których jest prezentowane zdanie odmienne po prostu wycinasz. Podyskutujmy jak równy z równym na forum o moderacji - tam nie będziesz mógł nic wyciąć. Masz odwagę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomo Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza IP: *.merinet.pl 07.04.08, 22:07 Spam... To dość ciekawa interpretacja. Płyń rozpoczął wątek opisujący zablokowanie przez pewną organizację remontu wiaduktu przy Dw. Gdańskim. To dość ważny temat dla mieszkańców Żoliborza, nie uważasz? Więc chyba nie spam... Usunąłeś ten wątek bez powodu (lub raczej dlatego, że pokazał udział w tym pewnej organizacji). Zadałem pytanie dlaczego usunąłeś wątek i rozpoczęła się lawina. Zacząłeś ciąć na oślep wszystko co napisałem. Już nawet nie wiem ile moich wpisów wyciąłeś od wczoraj, nawet z tego wątku który dotyczy twojej "moderacji" - więc chyba miałem prawo w nim na twój temat dyskutować? Zastanawiam się też czy na fakt, że zacząłeś teraz ze mną dyskutować miały wpływ trzy skargi na ciebie (wraz ze skopiowanymi, usuniętymi przez ciebie wątkami) które złożyłem od wczoraj w administracji forum? Z tego co tu napisano wiadomo, że skargę na ciebie złożył też płyń, a szykował się do niej sibeliuss. Nie daje ci to nic do myślenia? To forum nie jest twoim księstwem, które będziesz cenzurował w zależności od tego czy temat jest wygodny dla ZM, czy też nie. Zastanów się nad swoim działaniem, bo przez ostatnie dwa dni mocno "przegiąłeś" i jak widzisz we wpisach nie jest to jedynie moje zdanie... Odpowiedz Link Zgłoś
zaq28 Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza 07.04.08, 22:46 Tomo takie są zasady - informacji o przyczynie skasowania postu może AES udzielić tylko drogą mailow'ą osobie, której to dotyczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza IP: *.chello.pl 07.04.08, 22:50 > Tomo takie są zasady - informacji o przyczynie skasowania postu może AES udziel > ić tylko drogą mailow'ą osobie, której to dotyczy. Zapewniam Cię, że tu sytuacja jest trochę bardziej złożona. Odsyłam do zalinkowanego wątku na FoM, bo tutaj sporo postów skasowano i obraz jest przez to spaczony. Odpowiedz Link Zgłoś
zaq28 Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza 07.04.08, 22:59 Bolo nie chce się wypowiadać w tej kwestii bo nie znam sprawy. Natomiast napisałem jakie zasady obowiązują AES'ów i tyle. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomo Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza IP: *.merinet.pl 08.04.08, 18:48 To wobec tego ja Ci odpowiem - zasady wilsona są takie, że chętnie dyskutuje na forum z osobami, które w 100% zgadzają się z jego wizją świata a wpisy tych którzy go krytykują usuwa w przeciągu minuty. Dodatkowo robi to na tyle wybiórczo, by posiekać wątek w sposób sprawiający wrażenie, że jego oponent nie bardzo wie co pisze. Z tego wątku usunął kilka moich wpisów pozostawiając kilka innych. Zmieniło to zupełnie sens wypowiedzi i zagmatwało obraz sytuacji. Ciekawe jest to, że w ogóle nie zabrał głosu w dyskusji na forum moderacja. Tam jego ręce z nożyczkami nie sięgają i woli wobec tego się nie wypowiadać. Dodatkowo cały czas argumentuje usuwanie moich wpisów tym, że odbiegają treścią od tematu forum. Dziwne wobec tego jest to, że nie usuwa całego wątku i w wygodnych dla siebie sytuacjach zabiera w nim głos. Ciekawe, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
zaq28 Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza 07.04.08, 22:38 Sibe jak na AES'a to zachowałeś się nie fair. Masz uwagi to napisz do niego lub Administracji a nie podważaj decyzji innego moda publicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Wątek o stronniczej moderacji forum Żoliborza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.08, 13:15 Ja lubie czytac i mam ochote. Płyń - masz poparcie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em a moje nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 19:51 A ja mam dosyć spamu plyn_z_wisla = bolo = robertc i sprowadzania kazdego wpisu na temat Lasu do opuwania ZM. Gdyby nie ZM to bym nic nie wiedziala o problemach Lasu. Odpowiedz Link Zgłoś
esscort Re: a moje nie 09.04.08, 21:41 No ale przecież forum publiczne nie jest po to, by czytać sobie tylko wieści miłe dla duszy. Każdy w takim celu może sobie założyć forum prywatne i wpuszczać tam tylko osoby, które mają jedno zdanie. Forum publiczne jest po to, by mogli się wypowiadać wszyscy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płyń z Wisłą! Re: a moje nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 22:03 > sprowadzania kazdego wpisu > na temat Lasu do opuwania ZM. To ja poproszę o parę linków gdzie ktoś z tych osób 'opluwa' ZM. Nie ogólników, nimi łatwo jest szastać. Konkretnych linków. Zadawanie niewygodnych pytań (na które ZM nie chce lub nie umie odpowiedzieć) nie uważam za opuwanie. A co do tego, czy te pytania to spam czy nie to ja swoje widzenie tych spraw opisałem tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=78029812 Odpowiedz Link Zgłoś