awahandziuk
07.07.08, 22:34
Cześć, co myślicie o karmieniu piersią noworodka przez matkę,która
nie je mięsa, ani jego przetworów.Czy dziecko będzie odpowiednio
odżywione, czy otrzyma wszystkie składniki odżywcze (np.żelazo i
wit.B6), i czy sama karmiąca nie zapadnie na zdrowiu na jarzynkach i
owocach?