Dodaj do ulubionych

Re: prosze o interpretacje wynikow awidnosci toxo

16.04.09, 17:25
awidnosc przeciwcial w kl.IgG 0,54
Wynik przeciwciala w kl.IgG=41,00
UJEMNY<4 IU/ml
watpliwy4-<8 IU/ml
dodatni >=8 IU/ml
<0,200niska awidnosc igg
0,200-0,300graniczna awidnosc igg
>=0,300wysoka awidnosc
wysoka awidnosc powyzej0,3 wyklucza zakazenie w ciagu ostatnich 3mc
niska awid. ponizej 0,3 moze utrzymywac sie do roku od zakazenia i jest
wskazaniem do dalszego leczenia
Obserwuj wątek
    • kannama Re: prosze o interpretacje wynikow awidnosci toxo 16.04.09, 22:25
      czyli chorowałaś na toxo, ale dawno więc jeśli np. jesteś w ciąży to
      masz rewelacyjną sytualcje- zakażenie dawne więc bezpieczne no i
      odporność na ewentualne nowe.
      • agusia1812 Re: prosze o interpretacje wynikow awidnosci toxo 17.04.09, 08:48
        tak wlasnie jestem w ciazy 18 tydz,,,,,dziekuje z gory za odpowiedz pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka