Gość: Adam
IP: *.centertel.pl
13.01.08, 16:38
Przymierzam się do kursu weekendowego. Najlepiej przy Metro. Interesuje mnie
Motokurs Słyszałem pochlebne opinie na ich temat, a szczególnie o Panu Janku i
Robercie (kolega się tylko doszkalał). Robił ktoś jakieś jazdy u nich, a
najlepiej cały kurs? Proszę o rzetelne info. Z góry dziękuję.