kulusuk
13.05.05, 08:25
cześć,
mam 2letniego synka, za dwa miesiące przybędzie mu braciszek, różnica wieku
między nimi będzie 2 latka i trzy miesiące. mam pytanie do mam mających
dzieci w tym wieku. czy taka różnica wieku jest na tyle mała by dzieci
zaprzyjaźniły się i żyły w tak zwanym "jednym świecie"? jak starszy maluszek
zniósł pojawienie się rodzeństwa, może jakie błędy popełniłyście? co mówieć i
robić a czego nie? jakie sa wasze doświadczenia???
dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
asia