Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    psk-em do korbielowa.. Jak daleko do wyciagu?

    29.12.08, 14:17
    Witam narciarzy!
    Wybieram się jutro do Korbielowa. Orientuje się ktoś może, jak daleko jest z przystanku pks Korbielów-Kamienna do najbliższego wyciągu Gat ON Pilsko?
    Będę wdzięczna za info. Nie udało mi się znaleźć rozkładu przystanków na mapie;)
    Obserwuj wątek
      • Gość: john Re: psk-em do korbielowa.. Jak daleko do wyciagu? IP: *.net.pulawy.pl 30.12.08, 10:44
        NIE WYBIERAJ SIĘ TAM!!!! Przeczytaj komentarz z portalu skionline: skionline.pl/stacje/?co=newsy&kategoria=&id_newsa=5493&opinie=wszystkie
        • sutok Re: psk-em do korbielowa.. Jak daleko do wyciagu? 30.12.08, 23:01
          za późno, niedawno wrocilam;D Szokujace kolejki!!!
          szuwary, szuwary:P
          • skyddad Re: psk-em do korbielowa.. Jak daleko do wyciagu? 31.12.08, 05:59
            Rzucilem okiem na pisty i odziwo toc raj dla off pist czyli freeride.
            Wgladaja te kolejki komicznie jak na jakiejs dobrej komedi filmowej.
            Pzdr.Sky.
            P.S Szczescie ze jest format 4:3 inaczej niedalo sie chyba zdjecia zrobic.
        • kawalczewskip PKS-em do korbielowa.. Jak daleko do wyciagu? 31.12.08, 16:01
          Dla tych co jeszcze nie byli to od "ronda" do wyciągu GAT około 15-
          20 minut na pieszo, z nartami na plecach może być trochę dłużej.
          A swoją drogą Korbielów to był raj kilkanaście lat temu (przełom lat
          80/90), kiedy narciarzy było kilka razy mniej, mało kto do
          Korbielowa jeździł bo dojazd mniej wygodny niż do Szczyrku i na
          stokach było dzięki temu "pustawo". Do dzisiaj pamiętam, sytuację
          przy kołowrotkach, obsługiwanych przez "wczorajszych" tubylców,
          dawało się takiemu w łapę i jazda cały dzień za połowę oficjalnego
          cennika. Jedyny minus, to tylko to zdejmowanie nart przy kołowrotku,
          aby przejść nad nim.
          Teraz, to prostu masakra i pomimo nostalgi za miejscem gdzie
          stawiałem pierwsze kroki na nartach (na obozach), raczej się tam nie
          wybiorę. Szkoda czasu, pieniędzy, zdrowia i nerwów. Lepiej pojechać
          600 km dalej i się najeździć.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka