Gość: proud_to_be_racist
IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net
23.08.03, 19:46
Po latach fabrykowania faktow, wrzucili niewinnych ludzi do wiezienia.
Jesli bedziesz wzywal do zatrzymania emigracji z trzeciego swiata, czeka cie
to samo.
www.smh.com.au/articles/2003/08/23/1061529378170.html