Dodaj do ulubionych

Oil-for-Food i smierdzace UN

IP: *.mad.east.verizon.net 20.05.04, 03:36
Powoli wychodzi na wierzch afera oil-for-food. Saddam sciagnal ponad $10
miliardow do swojej kieszonki i to wszystko przed oczami niekompetentnego UN.
Rosyjskie kompanie zarobily na tym programie okolo $7.3 miliarda a Francuskie
$3.4 miliarda. Ciekawe czemu te dwa kraje tak sie sprzeciwialy atakowi na
Iraq.
Synek Kofi Annana, Kojo, tez jest zamieszany w afere. Ciekawe czemu tatus
nie chce ujawnic wszyskitch dokumentow UN w tej sprawie. To znowu pytanie
retoryczne.
Tak wiec smierdzace UN wraz ze swoim szamanem, Kofin Annanem, rymuje sie
fajnie, bedzie sie mialo z czego tlumaczyc.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka