agusia99
01.08.07, 18:49
Hej! Jestem mamą 3 chłopców: 5,5 2,5 i 0,5 r. Chcę zapytać o wstydliwą sprawę.
Pewnego dnia najstarszy zapytał, "co" (pokazując na dolną część ciała) mają
dziewczynki. Nie za bardzo wiedziałam jak mu odpowiedzieć, bo słowo "narządy
rodne" to chyba trochę za zbyt naukowe, a "cipcia" - jakoś mi...
nie brzmi. Jeśli możecie podajcie przykłady jakich nazw używacie w rozmowie z
dziećmi. Pamiętam, że był kiedyś post na tym forum o tym, ale nie mogłam się
do niego dokopać. Będę wdzięczna za odzew.
Pozdrawiam, Aga