salo

(56 wyników)
  • Jakieś dwa tygodnie temu pojawiła się informacja bodaj w KRP, że na dobrej drodze jest wznowienie budowy profesjonalnej sali koncertowej (na 300 miejsc?) przy szkole muzycznej przy Podlaskiej. W międzyczasie ministerstwo kultury ogłosiło listę obiektów, które dofinansuje. Mowa jest tam o szkole muzycznej w Radomiu, w Gorzowie i chyba w Kielcach. O naszej sali ani słowa. Budowa sali koncertowej w Siedlcach - prawda to czy fałsz?
  • Gdzie można wynająć małą salę szkoleniową (10 os.)? Termin to 4 październik. Może ktoś podpowie. --
  • Szukam sali na komunię w 2014. Rozważam dwa scenariusze: 1. Zapłacić od osoby, wtedy najlepiej oczywiście, żeby było niedrogo a dobrze. 2.Wynająć lokal, w którym pozwolą mi z własna kucharka wszystko przygotować. Mam swoją sprawdzoną kucharkę, więc jeśli znacie jakiś lokal, to może nawet byłoby jeszcze lepiej. Poradźcie gdzie najlepiej zrobić komunię:)
  • Jakie macie opinie o salach zabaw w Siedlcach? Gdzie najlepiej organizować urodziny dla dziecka?
  • Wyraźcie swoje opinie i spostrzeżenia. Będę wdzięczna:)
  • Często ktoś pyta o te sprawy na forum. To znaczy, że nie ma na ten temat w Siedlcach strony z której nowożeńcy mogli by uzyskać potrzebne informacje. Dobrze by było by taka strona powstała. Jeśli świadczący te usługi tj. 1.wynajmujący sale weselne, 2.zespoły muzyczne, 3.sklepy z odzieżą ślubną i inne widzą również taką potrzebę, proszę pisać przez kontakt z niżej wyszczególnionej strony.
  • witam ! planuje wesele jak sie jeszcze uda to na jesieni 2008 roku a jak nie to pewnie zostanie ukochany czerwiec 2009 (tylko szkoda ze to taka odlegla data)i w zwiazku z tym mam pytanie czy ktos moze polecic jakas fajna sale (pewnie tak do 120 osob) i ewentualnie gdzie mozna zalatwic dobry ale tani nocleg dla minimum 40 osob. pozdrawiam
  • prosze o sugestie, uwagi, analizy i wszYstko co moze mi pomoc podjac decycje sala bedzie na terenie siedlec o ile zostaniE pobudowana, zastanawiam sie mocno gdyz STRASZNIE PODROZALY KOSZTU BUDOWY TAKIEGO OBIEKTU- CHYBA WSZYSCY WIEDZA CO DZIEJE SIE Z MATERIALAMI BUD, I Z PRACOWNIKAMI W DODATKU KREDYT W WYSOKOSCI 300- 400 TYS BEDZIE TERAZ NIEZBEDNY PROSZE O SENSOWNE UWAGI I PRZEMYSLANE WNIOSKI
  • jakie macie opinie na temat sali WLKS w Siedlcach
  • szukam namiarów na salę weselną, która pomieści 400 osób.
  • czy ktos robił wesele w sali w Plewkach jak wrażenia jak myslicie czy zmiejści się tam 300 osób lub macie moze jakies inne sale na taka liczbe osób w poblizu Siedlec
  • Hej:) Na początek użyłam wyszukiwarki, ale to nic nie dało... Szukam jak w tytule: jakiejś firmy, która zajmie się udekorowaniem kościoła na ślub i sali weselnej. I nie chodzi mi o hurtownie balonów itp. rzeczy, ale o całościową usługę (kwiaty, przybranie ścian, wygląd stołow, itd.). Może znacie kogoś kto się tym zajmuje w okolicach Siedlec / Węgrowa / Sokołowa Podlaskiego / inne nie za daleko ;) ??? Z góry dzięki za wszelkie info :)))
  • jakie sa wasze opinie na temat wystroju, obsługi, menu ..... sali weselnej IMPERIUM w Opolu Starym k. Siedlec?
  • poprzeni mój post (pod nickiem sala_weselna) wykasowano :( więc próbuję jeszcze raz: znajomym nie wyszły wspólne plany chcieliby odstąpić salę weselną pod Siedlcami data 5 lipca 2008r. reszta na priv.
  • Witam i jak w temacie. Odstąpię salę (Siedlce), bardzo dobrego kamerzystę i świetny zespół (nie są z rejonu Siedlec) oraz b. dobrego fotografa (Siedlce). Na wszystko posiadam umowy i wpłacone zaliczki (ważna informacja - nie chcę zwrotu zaliczek, więc będzie można sporo grosza zaoszczędzić). Termin czerwiec 2007 r. Zainteresowanych dodatkowymi informacjami proszę o wiadomość: vesna777@autograf.pl Pozdrawiam serdecznie
  • Czy robił ktoś z Was wesele na sali WLKS w Siedlcach? A może ktoś był na weselu na tej sali? Jakie macie wnioski dotyczące organizacji, menu, wystroju sali itp.?
  • Szukam ładnej sali na wesele Czy możecie coś doradzić
  • dziś nieoficjalne otwarcie nowej sali ckis... ciekawe ciekawe:)
  • Chcę urządzić przyjęcie z okazji chrzcin dla mojego dziecka. Planuję na wrzesień. Zastanawiam się nad wyborem sali.....Chciałabym, aby jedzenie było smaczne, dobra organizacja, no i zależy mi by na sali było w miarę ciepło ze względu na małe dziecko. Myślałam nad salą Olimpia. Nowa sala....ma ktos opinie może odnośnie tego miejsca? Czy polecacie coś innego, sprawdzonego. Może był podobny wątek. Jesli się powtarzam przepraszam. ale nie mam czasu bardzo na przeszukiwanie sieci.
  • Może mądre głowy podpowiedzą co robić i jak to ugryźć… Parking przy ulicy Pułaskiego, dwa zaparkowane samochody w jednym siedzę ja do drugiego przychodzi kobieta, wkłada coś na tylnie siedzenie otwierając z impetem drzwi, trafia idealnie w tylni błotnik mojego samochodu, nie wiem co się dzieje, delikatnie otwieram drzwi, próbuje wysiąść, jednak jestem przyblokowana otwartymi drzwiami z samochodu obok. Kobieta biegiem wsiada do swojego samochodu i z piskiem opon odjeżdża. Gdy wygramo...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się