-
hmm ciekawe, ciekawe, co jeszcze przeniesiecie, zlikwidujecie ?
-
Czasami się zagryzają. Zgoda. Tylko dlacczego nikt nie reaguje jeśli
można pomóc. Czemu schronisko Z jednej strony prosi o pomoc
żywnościową, a z drugiej strony nie chce odbierać resztek mięsa i
kości oraz nabiału z dwóch dużych marketów?! Wygodniej jest gotować
samą kaszę niż kaszę na mięsięe? Kiedy brałam mojego psa ze
schroniska, pozostałe się na niego rzuciły.Pracownik połamałnanich
plastikowy kontener.Weterynarz do pogryzionego psa nie podszedł, bo
się bał (mój owczarek to ...
-
Te pierdoły ubrane w okrągłe zdania nie zmieniają faktów. TOZ swoimi zabiegami stało się odpowiedzialne za przywiązywanie psów w lesie, zabijanie ich szpadlami i wyrzucanie z samochodów do lasu.
TOZ zamiast prowadzić akcję edukacyjną i zabiegać o większe środki na realizowanie statutowych obowiązków gminy zaczął promować politykę, której przepisy o schroniskach miały przeciwdziałać.
TOZ skompromitował się postawieniem na głowie polityki ochrony zwierząt. Te opisywane hotele, to rzeczyw...
-
Mam do Was prośbę, kliknijcie na poniższy link i zagłosujcie na nasze
szczecińskie schronisko dla zwierząt. Dzięki temu zwierzaki będą mialy
szanse na wsparcie ze strony Tesco. Jedyne co trzeba zrobić to podac swój
mail a nastepnie kliknąć potwierdzenie, to wszystko!!
Póki co jestesmy na czwartym miejscu...
www.tesco.pl/schroniska/ranking-schronisk.php
Jakbyście rozesłali do znajomych to już w ogóle byłby cud miód i orzeszki
:-))
Pozdrawiam
Iza
-
"Schronisko nie jest od leczenia. A szpitale bezdomnych nie chcą.
Dobrze, że ktoś się o nich upomina. Dziwię się, że ktoś czyni z tego
zarzut".
To zdanie doskonale komentuje to całe dziwne zamieszanie wokół
sprawy. Wystarczy poczytać informacje z innych miast, aby wiedzieć,
że wszędzie bezdomni to wrzód na ciele nie tylko służby zdrowia i
dorabianie idiotycznej ideologii, która ma usprawiedliwić takie
traktowanie słabszych i doświadczonych przez los, niczego w tym
temacie nie z...
-
Czy ktoś się orientuje czy istnieje możliwość opiekowania się psami ze
schroniska? Czy można takie psy wyprowadzać na spacer itd?
-
Dziwie sie ze Kosciol kat nie przyjmuje tych wszystkich zwierzat, wyznajac prymat nawet osranego zycia nad smiercia.. to primo
a secundo, to znowu inna katobajka o naszych "mlodszych braciach"..
Tylko dlaczego katole nie chca grac chlubnej roli kapturka w tej bajce, a wola role wilka?
Tak trzymac zuliki!
-
? nie mogę znaleźć w sieci informacji na ten temat :(
z góry dziękuję za pomoc.
A.
-
Jak to w zbolszewizowanym katolandzie: Zycie przede wszystkiem, chocby osrane
i pod psem(sic!)
Jeszcze jeden dowod ze glupole zarzadzajacy ta szczurza dziura jaka jest
Ciecin, nie potrafia rozwiazywac podstawowych problemow porzadkowych.
-
jak długo jeszcze można tolerować ten burdel w schronisku dla zwierząt, czy prezydent może w końcu zrobic porządek w tym ZUK-u, czy układy ze SIAL-em jemu też nie pozwalają! wypieprzyć dyrektora na pysk! komuniste
przeczytajcie artykuł w dzisiejszym Kurierze - zgroza!
-
DAJCIE IM TE SCHRONISKO! A na prezesową powołajcie Wiolettę Willas
bo ona najbardziej kocha zwierzęta.
Jeszcze nie spotkałem schroniska dla zwierząt gdzie nie ma jakieś afery.
-
Od 1 kwietnia uruchomiono w Szczecińskim schronisku dla Zwierząt wolontariat.
Wybraliśmy się w zeszłą sobotę i dzisiaj..
Muszę przyznać że schronisko wygląda o wiele lepiej niż się spodziewałem.
Wpadałem oczywiście tam wcześniej, jednak kilkugodzinna wizyta pozwala o wiele
lepiej się zorientować jak wygląda sytuacja.
Myślę że kilka chętnych osób do pomocy i schronisko w Szczecinie mogłoby
cieszyć oczy i serca.
Infrastruktura jest, jedzenie także, klatki, szpitalik, kwarantanna ró...
-
kiedyś zawiozłem tam znalezionego kotka po wypadku, przeraziłem się: brud,
smród i alkohol - czuć było od mężczyzny, który nie wiadomo kim był, czy to
lekarz, czy sprzątający, nie chciał powiedzieć, po prostu zabrał zwierzaka i
wyrzucił mnie za drzwi - NIECH KTOŚ SIĘ ZA TO WEŹMIE w końcu !!
-
Idą wielkie mrozy!!! Pomóż psom ze schronisk!!!
Nadchodzą bardzo silne mrozy! Wiele psów schroniskowych, mieszkających w
budach (a czasem bez bud) może ich nie przezyć. Nie damy domu każdemu, ale
pies syty to pies silniejszy. Jeżeli więc mają Państwo możliwość zakupu karmy
(suchej, puszkowanej) i przewiezienia jej do najbliższego schroniska, proszę
to zrobić (z prośbą, aby była podawana w te zimne dni). Schroniskom przydadzą
się również stare koce, pledy, kołdry, polary.
Jeżel...
-
Skąd miasto ma wziąć pieniądze na schronisko przecież miało ważniejsze wydatki np. wykupienie schodów przed prywatnym bankiem (samego banku nie było na to stać?); przemalowywanie miasta, bo ktoś ma wizję co będzie za 40 lat; po najbliższych wyborach czeka nas następne przemalowywanie. I kasa miasta pusta.
-
Dziś Tesco, zamieściło oficjalne wyniki.
www.tesco.pl/konkursy/schroniska/index.php
Szczecin na drugim miejscu. Schronisko dostanie 8137,18 zł i karmę o
wartości 2000,00.
-
Hej,
na stronach Tesco jest konkurs dla schronisk. Wystarczy tylko wybrac
z
listy nasze schronisko i podac email (zaznaczcie ze nie zyczycie
sobie
zadnych pozniejszych reklam). Schronisko na ktroe bedzie oddane
najwiecej glosow dostanie od Tesco oraz innych firm nagrody w postaci
dostaw darmowej karmy dla zwierząt.
Blagam to nic was nie kosztuje a mozna pomoc tym biednym psom.
Jesli mozecie to pomozcie rozreklamowac akcje pomocy naszemu
schronisku wsrod swoich znajomych.
Z gor...
-
"Niepotrzebny Otello" - WTF?
W cywilizowanym kraju właściciel dostałby sądowy zakaz trzymania jakichkolwiek zwierząt, a "nowy" piesek też dostałby nowego właściciela. Z mózgiem.
-
No nie!?
-
To prawda, że szczecińskie schronisko nie przyjmuje starych psów tylko rekomenduje je usypiać?