-
Kochani zwracam się do Was wszystkich z ogromną prośbą, psiaki i kotki z naszego zabrzańskiego schroniska potrzebują Waszej pomocy, dla nich to być, albo nie być, a dla Was to tylko chwilka :) Proszę oddajcie głos na nasze schronisko w konkursie z Tesco www.tesco.pl/schroniska/ zapraszamy również do wydarzenia na facebooku www.facebook.com/event.php?eid=125366500863704&ref=mf, udostępnijcie swoim znajomym, poproście ogłos. Pamiętajcie, aby Wasz głos był ważny trzeba kliknąć w link, który do...
-
Gdzie można w Zabrzu poszukać psa do wzięcia? Czy macie jakieś
doświadczenia w tym względzie?
-
Podobno kandydat na Prezydenta Zabrza oddał swojego psa do schroniska dla
zwierząt - POTWORNE!!! Ktoś taki ma zostać pezydentem - on nie ma uczuć. NIGDY!!!
-
Jak donosi bardzo łatwy i bezpłatny sposób [b]możemy pomóc bezdomnym psiakom z naszego schroniska[/b]. wystarczy kliknąć, aby nakarmić głodnego zwierzaka
-
Mieszańce sznaucera i setera.
Cudowne i urocze czekają na własnego człowieka i dom pełen miłości!
kontakt: 788 763 211
-
Witam, ja bym chciała porozmawiać o schronisku.
Gdy przyjeżdzamy do schroniska z klasą, by dać im koce, jedzenie, płyny do
mycia, obsługa jest prze miła! Normalnie szok. Mówią że, jakiś pan oodał psa
OBOK schroniska, a mógłby przyjsc to by spokojnie go przyjeli... a co ja mam
powiedzieć? znalazłam kotka, szukałam mu rodziny nowej, nikt nie chciał to z
wielkim bólem serca oddałam go do schroniska. Pani Dyrektor zaczęła mówić że
kłamiemy, że jak to mozliwe żeby kot się przybłąkał do człow...
-
Witam Zabrzanie
Pomóżcie bezgotówkowo Naszemu schronisku.
Wystarczy tylko kliknąć na link który połączy was ze stroną Tesko.
www.tesco.pl/akcje-konkursy/schroniska/formularz.php
Akcja jakich jest wiele proponowanych przez hipermarkety.
Zajmie Wam to zaledwie kilka sekund a jak wiele możemy pomóc tym biednym
zwierzętom które same nie obrały sobie takiego losu...
Zostawcie znak że zagłosowaliście aby można było obserwować ile mieszka w
Naszym mieście ludzi z dobrym sercem.
Pozdrawiam...
-
Witam. Od paru dni jestem (niestety, tylko) wirtualna mamusia Tristanka ze
schroniska w Ostrowii Mazowieckiej. Bardzo chcialabym wziac go do siebie, ale
nie jest to mozliwe. Dlatego wlasnie postawilam sobie za cel znalezienie
mojemu Malenstwu kochajacy domek. Dzis otrzymalam wiadomosc ze schroniska, ze
Tristanek jest choreńki - na razie tylko przeziębiony, ale bardzo słaby, z
zatkanym noskiem ;( Nie ma go gdzie przeniesc z wilgotnego, zgniłego boksu. A
on jest taki wystraszony ;( ...
-
Kiedy zapanuje porządek w Rokietnicy ip psycholoszki zostaną
zwolnione a razem z nimi cały zarząd który został wybrany niezgodnie
ze statutem. Arogancja pani prezes Demidowicz i głupota p kier.
schroniska B. Demidowicz sięgła zenitu. Jak długo tacy ludzie będą
się szarogęsić i grać wszystkim na nosie i zasłaniać się pokorą
którą nigdy nie mieli.
-
Leksa poz.4281... Biedaczka w schronisku jest 9 miesięcy, na początku była
wesoła, rozbrykana, wesoło aportowała patyki... dziś... dziś jest smutna
osowiała... bardzo schudła, pomimo, że je jak inne psy. Ma około 4 lat, jest
bardzo łagodna wobec ludzi, ale nie toleruje innchy psów. Przeszła gruntowne
badani u weterynarza, z których wynika, że jest w pełni zdrowa. Sunia jest
wysterlizowana, zaszczepiona i odrobaczona .Czy nikt już jej nie pokocha? czy
schronisko ma być oststnim prz...